- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 733 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
29
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 733 Culés
1
Zauważyłem, że Iga Świątek bardzo często uderza rakietą o swoje buty. To ma jakiś sens techniczny czy wynika wyłącznie z pewnego tenisowego nawyku zawodniczki?
I drugie pytanie. Tenisiści bardo często poprawiają "siatkę" na rakiecie. To też nawyk czy jednak po każdym uderzeniu ta rakieta się "rozjeżdża' i poprawienie tego jest kluczowe, by kolejne uderzenia były dobrze odbite?
8
@NeroTFP Chodzi o to by wyrzucić piasek z pod butów. On się zbiera w podeszwach i może przeszkodzić w bieganiu. Poprawiają struny by były równe jak przed uderzeniem a one się przesuwają i z jednej strony są większe dziury.
1
@NeroTFP Na tej maczce to buty czysciła
1
@NeroTFP tak jak napisali powyżej. Wszyscy uderzają rakietą w buty na tej nawierzchni. Jedni częściej drudzy rzadziej.
2
@Janiama @Sysia11 @escarabajo Piękne dzięki! To lubię w La Rambli. Szybko i konkretnie. Znów wiem więcej!
1
@NeroTFP 1. Na butach osadza sie ten caly pyl ceglany wiec zawodnik sie zlizga. Tak jakbys buty obijal o sciane, gdzie masz bloto na podeszwie
2. Tak, rakieta sie rozjezdza. Mysle, ze jak grales kiedys w badmintona to jest to samo :)
3
@NeroTFP Maczka to raz, ale ilosc razy i sposob tez ‘na szczescie’. Dokladnie tak samo uderza Rafael Nadal, ktory jest jej ulubionym tenisista, i o ktorym w ciagu ostatnich 4 dni mowila w 2 speechach :)
0
@NeroTFP se strzepie
3
@NeroTFP @Janiama @Sysia11 @escarabajo@HK23 @YoNoEntiendoNada @Rudi35
pamietacie Samprasa i jego urzadzenie?
Moj znajomy nie ma tego urzadenia, ale ochrone naciagu naturalnego z jelit krowich juz tak. W sumie sie oplaca, chociaz spin na tym traci.
0
@Colon Tak pamiętam to no a Samprasa uwielbiałem
0
@Colon Pamietam, ale nie znam nikogo kto by tego uzywal!
Sampras byl ulubionym tenisista mojego ojca, wiec tez i pierwszym, ktorego ja sam pamietam i zaczynalem ogladac. Niemniej jednak, szybko po nim poznalem Hewitta i to dzieki niemu pokochalem tenisa.