- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1581 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
52 odpowiedzi
doc
5
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
15
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1581 Culés
1
"Jak przekazał rzecznik Komendy Stołecznej Policji nadkom. Sylwester Marczak, w sobotę i w niedzielę stołeczni policjanci za niezakrywanie nosa i ust wystawili ponad 1,1 tys. mandatów. - Policjanci skierowali również ponad 400 wniosków o ukaranie do sądu - podał policjant.
- Mieliśmy bardzo dużo takich sytuacji, w których to ludzie nas prosili o interwencję, wskazując konkretne przypadki osób, które tych maseczek nie nosiły - powiedział nadkomisarz."
Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-koronawirus-w-polsce-policja-prawie-szesc-tys-mandatow-w-cia,nId,4788302#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome"
Hmm, coraz więcej osób odmawia przyjęcia mandatu, ciekawie.
1
@MESSIah16 U mnie w Łodzi nie ma ciśnienia na noszenie tych maseczek. Natomiast to, że ludzie nie przyjmują mandatów to akurat dobrze.
1
@tobiasson92 dobrze, czy niedobrze to się akurat okaże po sprawach sądowych. Idę o zakład, że zaraz będzie nowa patologia, czyli jeden sąd da mandat, a drugi nie da. Takie polskie piekiełko prawnicze
0
@tobiasson92 Czy istnieje prawdopodobieństwo, że w sądzie przegrasz taką sprawę?
0
@MESSIah16 Nie dość, że szpitale sparaliżowane, to jeszcze sądy xD
0
@LucaBrasi no też mi się wydaje, że może coś takiego się pojawić
2
@rust nie ma takiej możliwości. Wypowiadali się sędziowie, że może i są za noszeniem maseczek ale za nimi stoi prawo i z miejsca jest to anulowane
0
@rust Tylko w teorii. ;) Policja musi wskazać we wniosku konkretny przepis, który przesądzą o wykroczeniu, a takiego nie ma.
0
@rust Sęk w tym, że sąd może umorzyć postępowanie, a karę administracyjną i tak możesz otrzymać od sanepidu.
Przynajmniej tak mówi ten artykuł:
https://bezprawnik.pl/odmowa-przyjecia-mandatu-a-kara-administracyjna/
0
@NeroTFP a wiesz, że sanepid wydał pismo, w którym mówi, że nie mogą wystawiać kar pieniężnych?
0
@Unikatowy podaj jakieś źródło chętnie rzucę okiem