- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1700 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
108
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1700 Culés
3
https://x.com/a_niedzielski/status/1316640434853208064
9
@tobiasson92 paraliż służby zdrowia to jest paranoja, w okolicy był ostatnio wypadek śmiertelny, jedna osoba prawdopodobnie by przeżyła gdyby w mieście jeździło pogotowie(obecnie nieczynne) jednak inna karetka przyjechała dopiero po godzinie i gdy lekarz przyjechał można było już wypisywać kartę zgonu
3
@Pogba Podziękujmy strategii ddm. To jej efekt. Zamiast od razu przejść na model szwedzki, do którego i tak ostatecznie się przychylimy. ;)
1
@tobiasson92 podziękujmy przede wszystkim rządzącym. Mieli tyle lat na zwiększenie nakładów na służbę zdrowia, ostatnie protesty służby zdrowia to nic innego jak walka o podwyższenie wydatków w tym kierunku. Niestety stało się jak się stało, ważniejsza była tv PiS niż zdrowie obywateli.
0
@tobiasson92 Nie ma opcji że przejdą na model szwedzki Teraz po prostu za daleko zabrnęli aby się po prostu wycofać z głupich pomysłów i przyznać do popełnienia błędu
5
@tobiasson92 Lekarze którzy boją się leczyć bo pacjent chory...
Przecież to czysta abstrakcja w wydaniu HARD...
" Przysięga Hipokratesa " do końca życia... Yes of Course...
0
@maroon Przecież już nim idziemy tylko w sposób niekontrolowany ;) Przy tym poziomie zarażeń (realnie to około 20 tys. dziennie) epidemia jest nie do zatrzymania dopóki nie zarazi się chociaż 20 - 30 % mieszkańców regionu.
0
@tobiasson92 W sumie racja Zamiast skupić się na ochronie najbardziej narażonych osób idziemy na żywioł