- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1495 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1495 Culés
6
Jutro sobie robię rosół na dwa dni z dużą ilością pietruszki. Potem popiję herbatą z miodem i tak można żyć.
0
@clyde Rosół z makaronem, czy grulami?
3
@clyde Uwielbiam rosół, wręcz uważam się za konesera tego złotego marzenia, ale jak rosół to tylko świeży (i nigdy odgrzewany!) + do tego własnej roboty kluski :D
1
@clyde Pietruszka musi być, ale u mnie w rosole podstawa to lubczyk :D
https://zapodaj.net/images/f623a3d9b528f.jpg
1
@koziar pierwszego dnia z kluskami, a drugiego dnia z makaronem. ^^
2
@clyde Rosol to jest jednak to. Z lubczykiem, jak pisze @MesQueUnClub_87 ALE podstawa to goracy (czy kluchy czy makaron to juz mi obojetne, byle nie obnizaly jego temp.), to ze odgrzwany smkuje gorzej to pierwsze slysze @IronSanHybrid - ale to moze po Twoja prostu preferencja.
Lubie taki klasyczyn albo wolowo "kurowy".
az slinka cieknie
0
@Colon Raz, że smakuje gorzej, a dwa, że bywa zdradliwy (można się nieźle zatruć).
1
@IronSanHybrid Najlepiej oczywiście zjeść od razu po ugotowaniu, ale lubię sobie wieczorem nalać chochlą do szklanki i zamiast herbaty popijać kanapeczki z wędliną, taki fetysz ;)
1
@MesQueUnClub_87 Każdy ma swoje :D Ja np. na Wigilii czerwony barszcz z uszkami wcinam razem z chlebem :D
1
@IronSanHybrid No to jest mocne :D nie przebije, pas!
0
@Colon dla mnie czasami na drugi dzień odgrzewany rosół jest jeszcze lepszy niż poprzedniego :)
0
@clyde rosół jedna z najlepszych zup. Troche Magg, pieprzu i się wpieprza aż uszy się trzęsą. Smacznego mordo:))
0
@IronSanHybrid Dużo rosołu(odgrzewanego oczywiście też) w życiu zjadłem i nigdy się nie zatrułem.
0
@Jackazz Co nie znaczy, że nie można się nim zatruć i, że to się nie zdarza.