- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1490 Culés
Gorące dyskusje
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
CLS63AMG
8
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1490 Culés
0
Nie uważacie że te 3x5min w walkach nie o pas to jest czasami troszkę za krótko ? Ja już wiele razy odniosłem takie wrażenie. Walka bardzo wyrównana, obaj fighterzy maja jeszcze siły do walki, obaj mają jeszcze cos do pokazania, mogą ciągle zaskoczyć czymś swojego rywala, a tu nagle koniec walki, która naprawdę mogłaby sie jeszcze fajnie rozwinąć i zakończyć inaczej niz decyzją gdyby potrwala chociaż te 5 min dłużej. I później właśnie takie wybieranie jednego lub drugiego z bardzo stykowej bijatyki. Tą czwartą rundę jakby dorzucili to myślę ze mega na + by była taka zmiana.
Oczywiście nie wszystkie walki kończące sie decyzją tak wyglądają bo jest wiele walk w których praktycznie całe 3 rundy ktoś dostaje baty, albo takie w których w trzeciej rundzie obaj zawodnicy nie maja juz sił wyprowadzać ciosów wtedy ta czwarta wiadomo ze bylaby zbędna, ale tak jak mówię jest wiele tych stykowych w których taka czwarta bylaby po prostu idealnym rozwiazaniem tylko jak to właśnie rozwiązać? :D Np. jak na kartach sędziowskich werdykt niejednoglosny to dajemy czwartą lub cos w ten deseń :D Mogliby cos pokombinowac z tym :P
0
@bixmix Jak dla mnie to w ogóle punkty mogłyby nie istnieć i niech się leją do poddania :D
0
@bixmix racja jak jeszcze mają siły walczyć to powinni to dokańczać chociaż nie w nieskończoność, więc te 5 rund jest spoko
2
@bixmix Szczerze dla mnie jako oglądającego to strasznie szybko minęły te 3 rundy :c
0
@puyol_presidend5 Haha nie no to by sie kończyło masakrami :D