- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 763 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 763 Culés
15
Ousmane Dembele w pierwszej połowie w meczu z Getafe 14 razy stracił piłkę. [Juan Jiménez]
3
@BarcaInfo W pierwszych 8 minutach miał chyba z 8 strat... Zepsuł kilka obiecujących akcji.
3
@BarcaInfo Ciekawe czy jemu dalej wmawiają, że jest najlepszy..
0
@Danchos Chłopie on nie grał z rok czasu, chyba logiczne, że nie będzie swoją najlepszą wersją.
1
@BarcaInfo słabe przedstawienie, Dembele potykal się o własne nogi
0
@AlexDark00 czyli może tracić tyle razy piłkę w przeciągu kilku minut?
Niech pograć piłka, poczuje murawę, a nie pcha się w dryblingi jak kompletnie nie czuje się na siłach.
0
@BarcaInfo Był jak widać wyróżniającym się piłkarzem naszej drużyny :-)
1
@BarcaInfo straszny wystep Dembele tragiczny byl. Sprzedać i zapomnieć
1
@szymonekk Według mnie powinien dostać jakiś kredyt zaufania, bo wraca po kontuzji, dobrze dryblowal, problem był w decyzyjności. Dowalać to się można Griezmanna, który miał piłkę meczową na nodze i koncertowo ją spieprzył.
1
@BarcaInfo Dembele z rok nie grał potrzebuje miesiąca czasu aby formę zrobić.Koeman mówi że ma fiz braki trzeba mu dać czas.Drugi raz gra
0
@BarcaInfo
Lepiej próbować i robić straty niż oddawać piłkę, hamować akcje i nie brać na siebie ciężaru gry, czyt. Griezmann. Dembele wczoraj irytował, ale widać było, że nawet po stracie, próbował piłkę odbierać i podejmował kolejne próby, bez strachu. Próbował wiele razy brać ciężar gry na swoje barki, trudno nie wyszło. Pamiętajmy, że gość 3/4 czasy był na L4. W Dembele podoba mi się to, że chętnie chce brać ciężar gry na siebie i stale próbuje, nawet jak nic nie wychodzi, brakuje tego u wielu naszych zawodników. Dla przypomnienia, Neymar również miał takie momenty u nas, że nie dało się go oglądać, pazernie i co chwilę straty. Dembele zrobił spory krok do przodu, widać u niego, że nabrał mięśni i już nie potyka się, potrzebuje jedynie paru meczy by wrócić do optymalnej formy i wejść w rytm meczowy. Jest młody, szybki i ma technikę, oby tylko głowa już nie szwankowała.