- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1031 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1031 Culés
2
Poprzez małą liczbę odpowiedzi, ponawiam pytanie. Jak zagrali Roberto i Dest waszym zdaniem? Możecie krótko opisać dlaczego tak zagrali, jak uważacie?
2
@Rewolucja123 nie wiem, nie oglądałem,nie drąż pan ;p
0
@Rewolucja123 przyzwoicie bez szału moim zdaniem wiadomo Roberto nie jest jakimś wirtuozem, a Dest dopiero wchodzi i ma 19 lat także jak tak powierzchownie spojrzeć dałbym 7 na 10, a Ty?
1
@Rewolucja123 Dest dobra pierwsza połowa, w drugiej nieco przygasł. Roberto totalnie niewidoczny z przodu.
1
@NaFazieHitman Właśnie zacząłem oglądać Roberto, potem Desta. Pewnie w dziale z ocenami wrzucę, ale widze redakcja preferuje oglądać niedokładne Messiego, które partaczył 3/4 akcji bodajże, niż Antka, który dostał od nich 1.5 Co z tego, że to on napędził jednym zwodem i podaniem akcje, po której później Messi strzelił w słupek, czy też przedłużył ze 2/3 piłki głową, jak Messi z Bayernem, po których powinny pójść sytuacje bramkowe, ale inni spartaczyli.
0
@Rewolucja123 Moim zdaniem Roberto jest cały czas taki sam. Nie najgorzej z tyłu, choć bez szału. Z przodu miernie. Dest, bez szału podobnie jak i cała Barca. W drugiej połowie jedno katastrofalne podanie na kontrę.
0
@Rewolucja123 Griezmann od czasu wznowienia rozgrywek po lockdownie w zeszłym sezonie nie rozegrał żadnego meczu w którym by błysnął.
0
@Jersi I nie mowie, że błysnął, ale gdyby nie ta setka, to śmiało można powiedzieć, że zagrał poprawnie/przeciętnie, a nie słabo, a tak to trochę poniżej przeciętnej.
0
@Rewolucja123 A różnica pomiędzy piłkarzami wielkimi jak Suarez, a dużymi jak Griezmann jest taka, iż Suarez mógł być tak samo niewidoczny przez cały mecz jak Griezmann lecz zdobywał bramki, a Griezmann otrzymuje kluczowe podania średnio 2 razy na mecz i za każdym razem jego niedokładnością w kluczowych momentach marnuje okazje lub traci piłkę.
0
@Jersi Akurat z Getafe był widoczny, ale do momentu wejścia Cou, potem jakby znikł z radaru, kontakty miał co jakies 2/3 minuty chyba, z czego bodajże dwa razy lub raz jednym podaniem napędził akcję.
0
@Rewolucja123 Yhy, redakcja daje mu note 2. Chyba tylko ty widziałeś w nim cokolwiek przyzwoitego
0
@tbas Spójrz na opis redakcji. Trochę biedny.