- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1159 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
177
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Deathwing112
7
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1159 Culés
3
Mam nadzieję że Messi dzisiaj zagra i podreperuje licznik bramek strzelonych w lidze mistrzów, podgoni Ronaldo i ogólnie przełamie się przed klasykiem
0
@Damian11 Myślę, że nie licząć wolnych i karnych można się powoli przyzwyczajać do tego, że Messi nie będzie strzelał wiele. Widać to przede wszystkim po ustawieniu, utracie szybkości, zwinności i przyspieszenia. Nadal są na wysokim poziomie, ale taki ROnaldo dokłada mnóstwo bramek wynikających z ustawienia i z gry głową. W seoznie chyba 2014/2015 Ronaldo miał chyba 33 bramki z samych karnych,wolnych i główek. samych głowek chyba 17.
0
@Statistics Właśnie zastanawiam się czy jest jak mówisz, czy może potrzebuje odblokowania i więcej pauz. Ronaldo od paru ładnych lat (choć zazwyczaj głównie w lidze) początkowo raczej kaleczy i za wiele nie strzela, ale potem jednak nadgania. Może Messi też wszedł w ten etap.
0
@Statistics Jeden i drugi będą strzelać coraz mniej z każdym sezonem.
0
@shaun Ronaldo robi te 10 km/mecz. Jeśli Messiemu miałby coś dać odpoczynek to raczej psychiczny a o ten będzie ciężko. Turniej za turniejem w repce na koniec kariery i do tego zmiana pokoleniowa w klubie, ewentualna zmiana klubu i zarządu. Ronaldo w sumie tak od roku 2017/2018 zaczął się oszczędzać w lidze i rzeczywiście wyszło mu to w każdym roku na dobre.
0
@shaun ktoś kto strzelił 700 goli nie potrzebuje odblokowania. Leo po prostu już strzelcem nie jest.
Chociaż znając życie przyjdzie czas w sezonie gdzie w 10 kolejek strzeli z 15 goli i wygra pichichi