- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1537 Culés
Gorące dyskusje
Batys
7
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
25 odpowiedzi
kodi77
86
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
mmaciass
11
@CLS63AMG wyczuwam tu gorące, jak to w polityce bywa, sprawa jest szara nie czarno biała. Decyzje... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1537 Culés
1
Trener nie może wymyślać sobie taktyki i grać nią nie mając odpowiednich piłkarzy. Koeman sobie przyjął że jego zespół musi grać na dwóch pivotów ale dlaczego? Dlaczego mamy mieć w środkowej linii dwóch piłkarzy którzy nie dają ani bramek ani asyst? Przez to tracimy miejsca dla zawodników kreatywnych i takich którzy potrafia dograc piłkę czy też strzelić bramkę. Pisałem trochę poniżej że zespoły odchodzą od tej filozofii gry i w to miejsce wkładają tak jak na przykład Bayern Goretzke i Kimmicha. To są nowocześnie grający piłkarze którzy są aktywni w każdej części boiska. Niemieccy trenerzy zdecydowanie odchodzą od tego co proponuje Koeman bo piłka jest na tyle szybka że piłkarze środkowej linii muszą być w różnych strefach boiska i muszą mieć umiejętność gry w różnych sektorach.
12
@Janiama Przeciez De Jong umie dac asyste. Jak zagral do Fatiego to wszyscy orgazmow dostawali. Nagle czytam ze nikt podac nie umie...
19
@Janiama Macieju, ostatnio było nam nie po drodze, wiele się kłóciliśmy, ale chciałbym zakopać topór wojenny. Wystarczy że mnie przeprosisz, a ja o wszystkim zapomnę
2
@Janiama Idąc tym tropem trzeba będzie zrezygnować z Busiego, który jest wolny jak stary parowóz i już nie nadąża za szybciej grającym przeciwnikiem. W Bayernie podobny był przypadek z Martinezem i Flick z niego zrezygnował wkładając tam wybieganego Goretzke u nas dalej granie tego samego jest i powielanie tych samych błędów, do tego brak 9.
1
@Janiama Frenkie i Roberto czy Puig mogą tak grać jak piszesz. Pjanic i Alena już raczej nie.