- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1631 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
95
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1631 Culés
19
Czasem kiedy nie mogę zasnąć błądzę sobie po internetach, facebooku a od niedawna po instagramie. Przez to wszystko co się ostatnio dzieje zamiast się uspokoić i wyciszyć, efekt jest niestety odwrotny, ale nieważne. Chciałam się tylko z Wami podzielić, że dzisiaj trafiłam na fantastyczny profil @zycie_zaczyna_sie_po_90. Prowadzi go Pani Ania, która w wieku 92 lat postanowiła że chce mieć konto na instagramie. W kwestiach technicznych pomaga jej córka, ale wszystkie słowa, zdjęcia czy jakiekolwiek inne treści dotyczą Pani Ani. Jej wspomnienia z wojny, ze szkoły, z życia, aż mi się łezka w oku zakręciła czytając niektóre rzeczy, czy słuchając tej Pani, bo wrzuca też filmiki. I przede wszystkim zero jakiekolwiek nienawiści. Ten profil wręcz emanuje miłością i szacunkiem do każdego człowieka. Jakoś tak lepiej się robi na sercu słuchając jej czy czytając jej posty.
1
@ViscaElBarca98 Ja polecam kanał na youtube "Świadkowie epoki". Tutaj już na poważnie, głównie o wojnie. Opowiadają ludzie, którzy widzieli to wszystko na własne oczy. Myślę, że warto kiedyś obejrzeć te materiały. Dobrej nocy dla ciebie, szybkiego zasypiania!:)
1
@sawyer00 dziękuję bardzo na pewno obejrzę! Lubię słuchać wypowiedzi osób, które dzielą się swoimi doświadczeniami, tym bardziej z takich trudnych i na pewno bolesnych przeżyć. Ale kto jak nie oni najlepiej nam to przedstawi? Tobie też dobrej nocy :) może pora Nam skrócić te nocne warty :D
1
@ViscaElBarca98 Nie ukrywam, muszę się w końcu skupić na samym procesie zasypiania:) Ostatnio oglądając właśnie trudne wyznania (kanał Thoraya Maronesy, bardzo polecam) trafiłem na inny kanał (iamLucid), gdzie znajduje się ciekawy rodzaj swego rodzaju terapii - wyznania osób poprzez chat VR. Ludzie pod wirtualnym przebraniem dzielą się swoimi często bolesnymi przeżyciami. Tak jest im łatwiej się otworzyć. Znak czasów i bardzo ciekawy temat, oglądałem te filmy noc po nocy. Wciągające i poruszające. Ostatni raz już - dobranoc!!
1
@sawyer00 zapisane, pora się choć na chwilę odciąć od tego wszystkiego co się dzieje i posłuchać dla odmiany czegoś mądrego. Ale to już nie dzisiaj bo jak tak dalej pójdzie to nie będzie sensu iść spać :D dobrej nocy kolego!
1
@ViscaElBarca98 to ja z innej beczki polecę na Instagramie: pani z domu pogrzebowego :)
1
@baczmus to tylko pokazuje jak wielu ciekawych rzeczy jeszcze nie widziałam na instagramie. Wielkie dzięki, super profil :)