- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1482 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
4
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1482 Culés
0
Na ile oceniacie Julie Wieniawe?
2
@Encore Mi sie mega podoba. Moze ciutke za chuda ale ja 9/10 daje z czystym sumieniem :D
8
@Encore Tak z wyglądu 6/10 z intelektu 2/10. Wiktoria Gąsiewska ładniejsza :)
Komentarz usunięty
0
@bixmix szefie powiedz mi co jest dziś pite , :))
0
@Encore 4/10.
0
@SantiSant W punkt.
0
@Encore mogłaby mi akwarium czyścić
2
@IronSanHybrid Danna Paola najlepsza :p
0
@Encore 9/10. Jakby przytyła jest potencjał nawet wyżej.
0
@Encore Z łóżka bym nie wyrzucił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@gumaz Swojak z cola:D
0
@Encore zostanę pewnie zlinczowany. Fajna laseczka tak samo jak w Ester, ale obie mają coś takiego w twarzy że bardziej odpychają jak przyciągają. Co innego figura.
0
@IronSanHybrid Ta zezowata, głupiutka blondi? Daruj... :D
8
@Encore @bixmix @IronSanHybrid Alice Schmidt niemiecka lekkoatletka. Warto obserwować bo chyba jest ładna co?
https://www.theplace2.ru/cache/archive/alica_schmidt/img/alica-schmidt(2)-gthumb-gwdata1200-ghdata1200-gfitdatamax.jpg
https://www.sportsmirchi.com/wp-content/uploads/2018/11/Germany-runner-athlete-Alicia-Schmidt.jpg
0
@kuz Nie widziałem u niej zeza, a po wywiadach raczej góruje nad Wieniawą intelektem.
1
@Janiama Uwielbiam dziewczyny związane ze sportem. Prima sort.
1
@Janiama Szczerze? Absolutnie nie moj typ. Wieniawa 17x ładniejsza od tej babki, oczywiście według mnie :D
0
@IronSanHybrid https://cdn.galleries.smcloud.net/t/galleries/gf-Uaif-LAjV-me7x_wiktoria-gasiewska-664x442-nocrop.png
Ma zeza dosyć widocznego.
0
@bixmix Jest ładna
https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/aO06X8y_460s.jpg
0
@kuz Ja tam nie widzę: https://s3.viva.pl/newsy/wiktoria-gasiewska-519523-GALLERY_BIG.jpg
1
@Janiama Nie mówię ze nie jest, tylko nie moj typ :)
0
@Encore 7/10. Dziwne ma cycki.
0
@Encore dla mnie takie 8/10