- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 851 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
15
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
52 odpowiedzi
norbi77
8
Jaki to jest cep :DBorek: "Nie mogę słuchać tego narzekania. Czekamy 4 lata na mundial, a potem... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 851 Culés
1
Wasze największe marzenie?
16
@matirix20 Żyć spokojnie
3
@matirix20 domek w Dalmacji:)
9
@matirix20 Być szczęśliwy
4
@matirix20 Wygrac w lotto i nie musiec sie wiecej uzerac z januszamibiznesu i toksycznymi wspolpracownikami
3
@matirix20 Polecieć w kosmos za rozsądną cenę, ale chyba nie dożyje tych czasów.
32
@matirix20 Żeby mi dziecko wyzdrowiało.
0
@matirix20 kolacja z Tuskiem i Melker
9
@Szreko Życzę Ci tego z całego serca!
1
@matirix20 By zostać piłkarzem, ale już się nie spełni bo teraz to bym już powoli karierę kończył.
11
@matirix20 Chciałbym być piłkarzem Barcelony,który jest mężem Ariany Grande, Rity Ory,Nicole Aniston,Jessy Rhodes.Do tego mieszkać obok Ronaldinho i Messiego,być członkiem boysbandu backstreet boys.Żeby jeszcze LeBron James to był mój brat,a Maradona to mój dziadek i syna bym miał Ansu Fatiego.Też dobrze jakbym miał siłę jak Pudzian i żebym umiał nic nie robić a zarabiać jak Najman i jeszcze bym chciał skrzynkę harnasia,żeby opić moje genialne życie.
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@matirix20 Dziękuje bardzo.
1
@MesQueUnClub_87 Czyli jesteśmy w podobnym wieku i mieliśmy takie samo marzenie. Dążyłem do tego bardzo mocno ale miałem 4 operacje kolan w tym 2 razy zerwane przednie krzyżowe. Ale z perspektywy czasu wiem że dałem z siebie wszystko i nie zaprzepaściłem tego marzenia przez alkohol, imprezy jak niektórzy moi znajomi.
2
@dominik127pl Ja również, zagłosuje na Ciebie w głosowaniu na Złotą Piłkę La Rambli. Pozdro
0
@matirix20 Wygrać w totka