- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1681 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
109
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1681 Culés
1
Czy gol stracony zaczął się tak naprawdę od straty Leo? Nie. Wynikło to z zamieszania jakie wtedy było. Najpierw Messiego podanie zostało zablokowane, a potem... Zaczeło się od jakiegoś akrobatycznego podania, które do nikogo nie trafiło, po chwili przycisnął z De Jongie i De Jong za podbił piłkę w stronę Leo i temu ciężko było ją opanować. Po stracie Leo, która była nieunikniona De Jong i Busi patrzą się, jak Argentyńczyk pada na ziemie i chwilę po ujrzeniu, że piłkarz Alaves ruszają do pressingu, a zwłaszcza De Jong, który odpuszcza piłkarza z numerem 7, którego od początku sytuacji miał za sobą, który zaraz po podejściu pivotów dostaje piłkę i napędza całą akcję. Potem Lenglet niepewnie przejmuje piłkę, lecz piłka ta trafia do piłkarza, który uciekł Roberto, Deyverson, on podaje do Riojy, ale Pique neutralizuje całą akcję i oddaje Neto, który nie wiem jak, zakłada sobie siatkę i pozwala Rioja'ie odebrać mu piłkę i strzelić na pustą.
1
@Rewolucja123 Stracony gol to błąd Neto.
1
@Coutinho007 Tak, ale niektórzy trochę obwiniali Leo za sprokurowanie całej sytuacji swoją stratą. Tutaj tak naprawdę duet pivotów spaprał całą sytuacje na początku, a Neto podarował im bramkę.
0
@Rewolucja123 Tak? Nawet nie widziałem, ale to przecież Neto generalnie przykariusował i to jego wina.
0
@Rewolucja123 Messi stwarzał zagrożenie pod naszą bramką średnio co minutę, ale tu akurat błąd Neto.
1
@masq Tak, błąd Neto, ale usprawiedliwiam tutaj stratę Leo, bo widziałem ze 3/4 komentarze, które obwiniały Leo za rozpoczęcie tej akcji.
0
@Rewolucja123 To było w kompetencji Defensywy żeby to skasować też. Tym czasem Pique i Neto popełnili błąd.
1
@Coutinho007 Pique zrobił wszystko dobrze. Oddał mu w ostatniej chwili tak naprawdę. To Neto powinien był podać w jego stronę.
0
@Rewolucja123 Strata zawsze się może zdarzyć. Imo to nie za mądre wieszać psy na gościu, który stracił 3- 4+ podania wcześniej. Przy takim rozumowaniu to i bramkarza można winić za za to, co działo się minutę wcześniej.
0
@Rewolucja123 "Pique zrobił wszystko dobrze. Oddał mu w ostatniej chwili tak naprawdę. To Neto powinien był podać w jego stronę."
Mnie też się tak wydawało . P. nie dostał piłki zwrotnej, tylko N. chciał zrobić sam nie wiem co.