- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1694 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
108
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1694 Culés
12
Nie podoba mi się, że Messi stał się kozłem ofiarnym i przez to do jakiego poziomu nas przyzwyczaił, oczekuje się teraz od niego cudów w każdym meczu.
Zgadzam się, że to nie jest najlepsza forma Messiego, widać, że jest pod formą, ale nie jest tak tragiczny jak tu niektórzy piszą. Wczoraj można było się natknąć na komentarze, "hamulcowy", "najgorszy na boisku"
30 strat, ale czy to kogoś dziwi, gdy podejmuję się ryzyko, to trzeba się z tym liczyć. Można podawać do tyłu, nie dryblować i cieszyć się, że nie ma się strat
Wczoraj Dembele 12 start(45minut), Pedri 17 start(45 minut), Pedri chwalony( według mnie wczoraj zaliczyl bardzo dobry występ, dał duży impuls, mimo niektórych start.) a Dembele broniony, bo przecież próbował i to nic że tracił piłkę xD
To nie jest komentarz broniący Messiego, bo jak pisałem jest pod formą i to nie jest Messi, którego znamy, ale niektórzy przesadzają z tym hejtem na niego. A ten hejt głównie spowodowany sytuacjami pozaboiskowymi i niektórzy tak wylewają swoją frustrację, tylko żeby mu dowalić.
0
@D10SLEO w pełni się zgadzam, jednak nie do końća uważam że jest w tak kiepskiej formie jak piszą - moje argumenty są tutaj: https://www.fcbarca.com/97171-as-cos-niedobrego-dzieje-sie-z-leo-messim,dyskusja-9213629.html#comment-9213629 - uważam że to bardziej poświęcenie dla dobra rozwoju zespołu
0
@D10SLEO Dembele stworzył 2 lub 3 groźne sytuacje kolegą, a tracił zazwyczaj na połowie rywala, gdy ryzykował. Jedyne do czego można się przyczepić, to podanie do Busiego.
0
@Rewolucja123 ciekawe,które te sytuacje, bo w statystykach żadnego kluczowego podania niema, a i sam sobie nie przypominam takiego zagrania, najlepszą sytuacje w I połowie, to stworzył Lenglet.
0
@D10SLEO Złamał do linii i dał Antkowi piłkę, ale obrońca zablokował i to jego złamanie do środka potem podanie do Leo, stworzyło sytuację Antka.
2
@D10SLEO Dla niego wszystko co Grie i Dembele zrobi jest lepsze niż Leo. Coś co nie jest kluczowe, jest " prawie Kluczowe " :) Taki anty fan Leo
0
@tbas haha! Dobre żarty, byś oznaczył chociaż. Broniłem za mecz z Realem, bodaj Sevilla, chyba Getafe, napewno Juve i do tego Leo jest moim ulubionym piłkarzem po Xavim, ale nie, anty fan Leo, bo wyraża swoją opinie.
0
@Rewolucja123 No dobra to może inaczej Fan Dembele, Grie :)