- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1614 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
91
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Batys
10
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1614 Culés
15
Widzieliście wpis aktora Pana Grzegorza Małeckiego odnośnie ataków pseudo kibiców na kobiety uczestniczące w proteście...dosłownie mistrz, mega szacunek i brawo za odwagę i prawdę...
https://plejada.pl/newsy/grzegorz-malecki-po-protescie-wyzwal-kiboli-legii-warszawa-klub-odpowiada/vc0g17q
9
@Klimach fan Klasa i podsumowanie tego łajdactwa które widzę i słyszę na trybunach.
7
@Klimach fan zwykle nie używam inwektyw i nie sądziłem że kiedyś tak napisze o tekście gdzie jest tyle wulgaryzmów ale to jest poprostu pięknie napisane. Szacunek dla tego Pana.
4
@Janiama
Powiem Ci, że trzeba mieć duże ja*a by coś takiego napisać . Sam się zastanawiam o co tym baranom chodzi? jest szansa stanąć ramię w ramię by pokazać rządzącym, że to Oni są dla nas a nie odwrotnie a tutaj takie cyrki. A najlepsze jest to, że połowa tych ślimaków to tylko kozaki w grupie.
4
@Klimach fan Kibole w Polsce to syf ogolnie, ale kazdy wie, ze najgorsi sa ci co chodza na Lazienkowska. Kto nam najwiecej wstydu przynosil w Europie? Kto potrafil bic wlasnych pilkarzy? Na Legie chodzi najgorsza patola. Pamietam jak bylem dzieckiem i ojciec zawsze powtarzal, ze na mecze z Legia mnie nie zabierze chocby nie wiem co.
0
@Klimach fan Kiedy Staruch był aresztowany za czasów PO to Romaszewski z PIS chodził do niego i dawał porady prawne.
0
@YoNoEntiendoNada Zgadzam się ale rzecz w tym że ludzi to ekscytuje... Pamiętam jak byłem na Legii pierwszy raz i ta wspólnota kiboli, śpiewy, świadomość bycia groźnym jako grupa, agresja, takie poczucie siły w grupie robi wrażenie i zachęca do rozrób.
0
@Klimach fan dziś widzialem gościa w kominiarce barw Legii i z bandażem na ramieniu. Klub się może odcina, ale chyba toleruje takie zachowania u siebie na trybunach. Piszę "chyba" ponieważ nie wiem jak to wygląda w ostatnich latach.
0
@YoNoEntiendoNada brawo dla ojca
1
@Klimach fan a moze o tych faszystkach atakujacych i obrazajacych wszystkich co sie znimi nie zgadzaja by to napisal?
0
@YoNoEntiendoNada Oho, zaczyna się wrzucanie wszystkich do jednego wora. Skąd ta pewność że to byli z Legii. Jak już wiadomo Antifa też tam była
0
@lucas/catalan Jakby ci to powiedzieć, popatrz na stroje tych panów. Jest sporo zdjęć w necie. Barwy Polonii to nie były :)