- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1287 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
94 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1287 Culés
#Tiki-takaSuperpuchar Hiszpanii odbędzie się 13-16 stycznia w Arabii Saudyjskiej, a na trybunach będą mogli zasiąść kibice. [AS]
4
Dramat. Kwintesencja sprzedajności
0
Barca tam leci?
2
@Mroziu z tego co pamietam to miejsca od 1-3 plus zwyciezca PK. Jak mnie pamiec nie myli to jakos tak to bylo
1
a kiedy w końcu finał PK z zeszłego sezonu? :( To miał być najlepszy finał od lat, "derbi Vasco" zamiast Realów, Atleticów i Barcelon.
0
@Tomek54321 szkoda bo mam gdzieś ten szejkowski puchar moglibyśmy dobrowolnie zrezygnować
0
https://c8.alamy.com/comp/BDBME6/sheik-muhammed-bin-raschid-al-maktoum-handing-the-cup-during-dubai-BDBME6.jpg tak to widzę
0
@Arn3th ja juz zapomnialem kiedy ostatni raz w finale PK widzialem Real czy Atletico. Niewiem czy to juz nie ponad 5 lat.
1
@Mroziu no no. Ale jak w roku 08/09 Barca wygrywala go zeby na koncu byl sekstet to sie kazdemu morka cieszyla. Szkoda ze w tym roku Bayern dojdzie do tego "grona" xd
0
@Tomek54321 w ostatniej dekadzie co najmniej jeden z tych trzech zespołów grał w finale. Ostatni finał bez udział wymienionej trójki to rok 2008 i finał Valencia - Getafe
0
@Tomek54321 cieszyłaby się moja mordka gdyby był rozgrywany w Hiszpanii tam gdzie jego miejsce. Szejki mają swoją ligę to niech oglądają swoją a ta tylko w tv. Dlaczego kibice w Hiszpanii mają być pozbawieni dopingu swoim piłkarzom.
0
@Arn3th ale mi chodzi o regularne granie w finale. Z tego co pamietam to Real chyba raz gral w finale (z Barca) i go wygral a Atletico nie pamietam nawet
0
@Mroziu bo i tak by nie zostali wpuszczeni na stadion
0
@Tomek54321 a rok temu byliby a i tak grali w Azji. Zrozum że się sprzedali Arabom a ja takiego pucharu nie chce
0
@Mroziu Money money money kolego tylko to sie teraz liczy
0
@Tomek54321 wiem że o to chodzi ale nie chce żeby Barca tam latała. Jeżeli nazwą to superpuchar Azji i na zaproszeniem poleci tam Barca to okej ale superpuchar Hiszpanii ma być rozgrywany w Hiszpanii