- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1677 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
92
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1677 Culés
0
Takich dwóch piłek co dał Dest w pierwszej połowie to Roberto chyba przez całą karierę nie dał w Barcelonie. ;]
0
@Derean Roberto to spec od rożnych
7
@Derean ale co mu chłopaki z Dynama poodjeżdżali to jego
1
@Derean przesadziłeś z piwkiem kolego :D akurat Roberto jest nie najgorszy w takich piłkach, a przynajmniej niedawno jeszcze był.
1
@Derean zanim coś napiszesz to pomyśl a nie bzdury jakieś wypisujesz.
0
@Jakchcesz Roberto? Roberto jest niezły w obronie, ale w ataku on jest bezproduktywny (nie liczę meczów z Realem).
0
@Lares a co tam, Dest kilka meczy w Barcy, Roberto 10 lat w pierwszej drużynie, tak zdecydowanie nic nie pokazał xD
0
@Lares Jakieś argumenty? Uważam Roberto za solidnego obrońce, który gra nieźle w obronie, ale on w ataku nie jest w stanie dać zbyt wiele. On ma 50 spotkań w LM i 0 asyst.
0
@ViscaElBarca98 To ile muszę czekać żeby zacząć porównywać? 20 spotkań? 50? Bo nie wiem jaka jest zasada.
1
@Derean wystarczy zacząć oglądać mecze, do tego dodaj to ze mial udział przy 44 bramkach w 1 zespole.
1
@Lares dokładnie o to mi chodzi. Dobra gra to nie tylko asysty i gole.
0
@ViscaElBarca98 @Lares Nie pamiętam kiedy ostatnio opuściłem mecz. Jeśli prześledzicie moje ostatnie wpisy sam pisałem, że Roberto ma dobry początek sezonu. Nie zmienia to faktu, że nie pamiętam kiedy ostatni raz Sergi dał takie podania w pole karne.
0
@Derean a no widzisz i teraz brzmi to lepiej, bo ostatnio=w całej karierze? No właśnie nie. Nie można porównywać jednego zawodnika na podstawie jednego meczu do całej kariery drugiego, tym bardziej że sam wiesz że Roberto wiele dla drużyny w swojej karierze zrobił :)