- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1710 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
99
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
27 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1710 Culés
1
Dobra a teraz schodząc na ziemię, proponuję każdemu z Was zagrać sobie choćby w FMa czy FIFE z dobrymi skrzydłowymi i świetnym środkiem pola a bez środkowego napastnika, ciekaw jestem ile byście z tego ugrali. Prawda jest taka że tak długo jak będziemy grać bez napadziora to tą przewagę z przodu możemy wsadzić sobie gdzieś
0
@Catalanian1991 pragnę zauważyć,że ani Leo ani Griezman nie będą dobrze grać bez napastnika
0
@Catalanian1991 Akurat w FM można oprzeć grę na skrzydłach w 4-3-3 i napastnik będzie tylko statystował podczas strzelania bramek przez schodzących skrzydłowych.
No ale zgadzam się że w Barcelonie brak napastnika który by skupiał uwagę obrońców i kończył akcję.
0
@Catalanian1991 W fifie20 grałem Dembele na napastniku i jakoś wymiatał. Da się :]
0
@geass Ja nigdzie nie pisałem o przesuwaniu skrzydłowych na pozycję napastnika tylko na grę ustawieniem bez pozycji napastnika, bo tak to u nas wygląda. Przecież ustawiony na szpicy Messi gra defensywnego pomocnika próbując coś rozegrać.
0
@Catalanian1991 Ale jak nie ma tam Leo, to gdzieś tam kręci się Griezmann albo Fati. Bez 9 też graliśmy gdy biegał tam niby Messi czy Fabregas i jakoś się dawało radę. My nie mamy problemu z 9. Bo mamy wystarczająco dobrych zawodników z przodu żeby ładowali bramki. Problem w tym, że gdzieś się chłopakom rozregulowały celowniki. Można narzekać na Antoina, Ansu czy kogoś tam, ale jak nawet sam Messi nie umie w bramkę trafić?
Stwarzamy sobie sytuacje, po prostu brakuje wykończenia. I tu nie chodzi o napastnika. Większym problemem jest to, że w obronie mamy sito. Nic nikomu po napastniku że ten strzeli jednego czy dwie bramki, jak będziemy tracić po 4 czy 8. A tak to wygląda. Byle zespół przyjeżdża sobie na CN i stwarza sytuację za sytuacją. Tak to się nie da nic ugrać. Z takim sitem z tyłu zamiast obrony. A ludzie się bez sensu martwią tu o jakiegoś napastnika.
W ataku nie wyglądamy źle. Martwiłbym się gdybyśmy sobie w ogóle nie stwarzali okazji. A wcześniej czy później po prostu musi zacząć wpadać. Ale na przedwczoraj trzeba się skupić na poprawieniu gry obronnej. Bo ta jest dramatyczna. To obroną się wygrywa tytuły, nie atakiem.