- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1600 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
73
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Dari0G
25
@Karol145 Wiesz co? Kiedy tak czytam Twoje wpisy, kiedy to rozpaczliwie usiłujesz wmówić... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
draxidox
1
Konfederacji się stolik wywrócił i telefonu brak xDhttps://x.com/SzJadczak/status/206906344008624... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1600 Culés
13
Mark Allen wygrał z Ronniem O'Sullivanem 6:3 i awansował do półfinału Champion of Champions.
Jego rywalem w kolejnym meczu będzie Judd Trump.
@student97r @Yosemite @YoNoEntiendoNada @1996messi @Colon @Coutinho007 @mekston @Jordi10 @Kidd @gagass
2
@Chakalaka Niestety :|
2
@TheGoldenEleven @Bykunn @NeroTFP @macio_944 @MarioVeB! @Piotr,1985 @G9 @dorszyk22 @damianex10 @tobiasson92
2
@Stoiczkow @JimMorrisonFCB @Janiama @barcadreed @budel17 @Ali094 @Tomo1989 @Slazmi @rasta212 @Pawlik1985
2
@Chakalaka no szkoda. Trump przegra tu i tam?
1
@Colon @Chakalaka Nie oglądałem od 2-2 bo mi net wywaliło. No to się porobiło. Ale pisałem,że Allen gra bardzo równo.
1
@Chakalaka Co tam wydarzyło się w ostatniej partii, że łokietka nie było miedzy panami?
1
@Chakalaka też jestem ciekawy o czym Ronnie tak długo rozmawiał z Allenem, wygląda na to, że się mocno czepiał o coś The Rocket. Allen grał równo a Ronnie zrywami i gorsze odstawne i dlatego przegrał :/
1
@Chakalaka Szkoda, bo chciałem obejrzeć półfinał Ronnie - Trump. Jednak Allen zwyciężył zasłużenie i trzeba mu to oddać.
2
@Jordi10 @Chakalaka @1996messi
1
@Chakalaka Rakieta widac niezbyt zmotywowany.
1
@Jordi10 @1996messi
Niestety nie widziałem frame'a, w którym to zdarzenie miało miejsce. Na pewno obejrzę go w powtórce.
Na pierwszy rzut oka wydaje mi się, że Ronnie chce wywołać bezpodstawnie aferę i odwrócić uwagę własnej niemocy w tym meczu. Allen raczej nie należy do zawodników, którzy zniżają się do takich niesportowych zagrywek.
3
@Jordi10 @1996messi
1
@Jordi10 @1996messi