- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1530 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
118
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
Danny Gaucho
11
☎️ Nie mam pamięci do Mundiali. Jakie te Mistrzostwa Świata w 2014 roku były... zaskakujące... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1530 Culés
#Tiki-takaPrzychody z tytułu sprzedaży biletów na mecze zmaleją w tym sezonie o 130 mln euro. [@QueThiJugues]
0
A za rok pewnie jeszcze gorzej
1
Boli
0
W porównaniu z poprzednim ,w którym i tak masy biletów już niesprzedano, czy poprzednim „normalnym” (2018/2019)? Jeśli w porównaniu z poprzednim, to katastrofa.
1
dla mnie to jest chore, że rządy nie pozwalają na wpuszczanie kibiców na stadion, nawet jakby w 10% pozwolili je zapełnić to już jakiś zysk dla klubów by był, stadiony są duże porozdzielali by trybuny na strefy i pozwolili kibicom wejść.
0
@Czeresniafcb Cały czas newralgicznymi punktami pozostają wyjścia oraz toalety. Nad wszystkimi nie zapanujesz, a kibice na trybunach, to dodatkowe osoby z ochrony do kontroli przepisów sanitarnych = robi się więcej ludzi, a wirus jest całkiem szybki w transmisji na inne osoby. W Hiszpanii nie jest różowo, więc prościej jest wyeliminować dodatkowe (i nie będące pierwszą czy drugą potrzebą) miejsca, na których może dojść do transmisji wirusów.
0
@Herbert 130 mln zarabiają w sezon, czyli zakładają, że w tym sezonie nic nie zarobią
0
@normasubiektywna wydaje mi się że na wszystko jest sposób. Najpierw opuszczają stadion kibice z jednego sektora potem drugiego. Jedni nie wychodzą nim inni nie wyjadą. Kwestia pomyślenia i wymyślenia a nie zakazania.
0
@forest To jakaś widocznie zmiana, bo dopiero co zakładali niby mecze z widownią od stycznia czy lutego.
0
@bielnikk a na koniec wszyscy spotkają się w metrze