La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1421 Culés

12

O godz. 20:00 rozpocznie się pierwszy półfinał Champion of Champions - zagrają w nim Neil Robertson i Mark Selby. Mecz zostanie rozegrany w formacie "best of 11" czyli do sześciu wygranych frame'ów.
Transmisja na antenie TVP Sport.


@student97r @Yosemite @YoNoEntiendoNada @1996messi @Colon @Coutinho007 @mekston @Jordi10 @Kidd @gagass

1

@Chakalaka ostatnio mamy takie czeste pary pojedynków:

Trump - Wilson i Robertson - Selby

W ogole poczatek tego sezonu to o ile kojarze malo niespodzianek. Czesto zdarza sie, ze w tych turniejach zdarzaja sie tacy gracze ktorzy graja swoj turniej zycia i laduja nawet w finale, ale ostatnio jednak Ci lepsi dochodza wysoko. Ostatnio chocby polfinaly Selby - Robertson i Trump - Higgins

1

@Chakalaka StarTrekowiec ma moj glos.

1

@Chakalaka ale za avatar szacun kolego :D no i oczywiście mega robota za powiadomienia snookerowe, gdyby nie one pewnie nie obejrzałbym nawet 10% spotkań o których dajesz info, dziękować :)

1

@budel17
Dziękuję i polecam się na przyszłość

konto usunięte

1

@Chakalaka Stawiam na Robertsona i Trumpa, jak w ostatnim finale. Ale prawdę mówiąc, żaden scenariusz nie będzie zaskoczeniem. Dobrego snokera!

konto usunięte

3

@Chakalaka @student97r @Coutinho007 @Colon @mekston @budel17 Niesamowita gra na odstawne w 2. partii. Miodzio.

konto usunięte

3

@Slazmi @Chakalaka @budel17 @Coutinho007 @mekston @student97r Selby spokojnie, powoli, metodycznie... Chyba wyjdzie na 2-1.

konto usunięte

1

@Slazmi "100" Robertsona i po 2.

konto usunięte

2

konto usunięte

1

@Slazmi I znowu Selby z przodu...I znowu z "100". Szacun dla "powolniaka" :-)

konto usunięte

2

@Slazmi @Chakalaka @budel17 @Coutinho007 @Colon @mekston
No to po 4 i kolejna seta. Tym razem Robertson (124 RAZ W SEZONIE). 143!
Jeszcze max 3 partie. Zmierzamy do decidera.

2

@Slazmi @Chakalaka ale pogral teraz Robertson.

konto usunięte

1

@Slazmi No to Robertson z przodu z kolejną setą i świetnym wbiciem czerwonej do żółtej kieszeni.

konto usunięte

1

@Colon No to decider... I seta Selby'ego (137!). Co za mecz!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?