- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1153 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1153 Culés
8
https://x.com/pop_maciej/status/1324759010902528000
Braun to człowiek za inteligentny na tą Wiejska...
1
@FC1899Barca wlasnie sobie wyborazilem, ze to audiobook.
1
@FC1899Barca Kocham go słuchać, nawet jeśli czasami się z nim nie zgadzam :D
2
@FC1899Barca a gdzie tu ta inteligencja? Po tym filmiku można wysnuć wniosek, ze wie co to trójpodział władzy. Gdyby nie to, ze to wiedza z podstawowki to można by powiedzieć, że jest mądry czy wykształcony. Inteligencja to zupełnie coś innego.
3
@arasz1819 Tutaj ostatnio student się pytał czy 2600 brutto i netto to to samo... xD
Takie mamy " wyuczone " społeczeństwo... xD
0
@FC1899Barca może chociaż był inteligentny:]
3
@arasz1819 elokwencja, błyskotliwość, umiejętność kojarzenia faktów, umiejętność argumentacji postawionej tezy. Tutaj jest ta inteligencja.
0
@michal26 no to dobrze, ze się dowiedziałeś co to trójpodział władzy od elokwentnego pana, ale to w dalszym ciągu nie inteligencja.
1
@arasz1819 mylisz pojęcia, ewentualnie nie wiesz co oznaczają
0
@arasz1819 ani jedno słowo z mojego wpisu nie porusza tematu trójpodziału władzy. To o trójpodziale jest wiedzą a nie inteligencją.
Wyraźnie wskazałem atrybuty, które da się zauważyć na filmiku, a świadczyć mogą o wysokiej inteligencji.
0
@Cvzx @michal26 możecie sobie dalej łechtac ego na wzajem, ale to nie zmienia faktu, że to żadna inteligencja. A juz bzdury o tezie i jej argumentacji na tym filmiku to jakieś chore uwielbienie dla tego pana.