- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1624 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
74
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Karol145
0
@Dari0G daj cos sensownego, a nie znów personalia, nie interesuje mnie to. Zawsze gdy Dana partia... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1624 Culés
4
Do fanow Trumpa mam pytanie.
Skoro ‘mowi co mysli’, ‘nikt mu niczego nie przygotowuje’, ‘jest autentyczny’...
To dlaczego w sztabie ma SPEECHWRITER’A? Przeciez Trump niby wszystko przedstawia we wlasnych slowach, bez filtra, w przeciwienstwie do innych nie musi sie przygotowywac i ‘czytac z kartki’, jak to przeciwnicy Bidena wypominali czasem (chociaz Trumpa czesto widac czytajacego z kartek).
Po co ktos inny, temu szczeremu i autentycznemu prezydentowi, pisze przemowy? xD
I zeby nie bylo, przemowy Pisane przez wydelegowanego specjaliste w sztabie sa normalne w polityce - chodzi mi o sam fakt, ze Trump przeciez jest taki inny, nie jest politykiem niby, jest “soba”. xD Jego fani czesto chwytaja sie tego argumentu jak brzytwy.
0
@YoNoEntiendoNada Dla mnie najważniejszy argument za Trumpem to konflikt gospodarczy Chinami i sankcję wobec Chińskich firm .
5
@YoNoEntiendoNada te rozmowy sa bez sensu.
Wyborcy trumpa chca w nim widziec siebie, goscia ktory wychodzi przed obejscie i mowi wypier... mi tu z tym z tamtym, wyzwie laske albo z niej seksistowsko zarartuje.
Taki idealny swoj chlop z wypasiona fryzrura.
Gosc ktory przy tym obraza innych klamie manipuluje, ale jak to przeciez on po prostu nie jest poprawny politycznie. Spoks tylko gada te chamskie telsty ktore sa dokladnie narracja “oburzonych”, chca tego sluchac. To nie manic wspolnego ze szczeroscia i autentycznoscia. Slepyby zauwazyl, wyczul by po zapachu krętacza.
0
@YoNoEntiendoNada Ja ogólnie chciałbym się dowiedzieć skąd takie zainteresowanie wyborami w kraju trzeciego świata?