- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1402 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
15
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
31
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
5
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1402 Culés
10
Ronald Koeman przyznał, że Rigui Puig musi się poprawić w wielu aspektach, aby mógł konkurować o miejsce w składzie. [FCBW]
11
@BarcaInfo Przydałaby się jakaś konkretna informacja od Koemana apropo Puiga. Gdy grał w zeszłym sezonie, potrafił ciągnąć Barce w meczach z chociażby Atletico. To bardzo dziwne, że nie dostaje żadnych szans
0
@BarcaInfo musi poprostu przestać gwiazdożyć ;)
9
@Bobo25 Myślę że gdyby tylko chodziło o gwiazdorzenie to Koeman by szybko sprowadził Puiga na ziemię. Puig potrafi grać w piłkę ale to nie zawsze wystarcza by grac na takim poziomie. Błędów popełnia bardzo dużo, przede wszystkim nie trzyma się swojej strefy boiska i jest za bardzo rozbiegany. Czasem lepiej mądrze stać niż głupio biegać. Kibicom to się podoba bo jest taki żywiołowy ale to psuje bardzo ustawienie taktyczne zwłaszcza w grze obronnej.
2
@Janiama Ostatnio coraz częściej się z tobą zgadzam. Święta prawda. Puig był ruchliwy ale ten jego ruch częstokroć wchodził w paradę komuś na innej pozycji i burzył hierarchię obraną na dany mecz czy moment meczu. Puig zawsze wydawał mi się bardzo nerwowy i chaotyczny w tym co robi... Inaczej mówiąc chciał zrobić wszystko a to nie zawsze ma swoje zalety.
0
@FC1899Barca też myślę, że jest zbyt chaotyczny + w obecnym systemie, gdzie miałby grać ? Ciężko znaleźć dla niego miejsce
0
@szymonbarca10 Różnica jest w ustawieniu taktycznym. Dla Puiga nie ma miejsca na "10", a na pivocie ma wiele wad, o których Koeman wspomina.
0
@Janiama Rozumiem, Twoje podejście do Puiga i że nie piszesz jaki to on jest świetny ale problem jest taki że mamy słaba pomoc i Puig w poprzednim sezonie zasłużył żeby dostawać minuty. No kurde w meczu z Atletico sobie radził nawet w pojedynkach z Thomasem to nie mogę zrozumieć czemu nie może wejść np na 30 minut w rozstrzygniętym meczu na Camp Nou.