- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1475 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
15
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
31
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
5
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1475 Culés
16
Kapitalny jest ten reportaż TVN24 o Kardynale Dziwiszu pt. Don Stanislao, kawał świetnej, rzetelnej i ciężkiej pracy wykonanej przez dziennikarzy. Polecam zarówno sam reportaż jak i wywiad Piotra Kraśko z Kardynałem Dziwiszem, który też jest kawałem kapitalnej dziennikarskiej pracy. Dziwisz rozdawał karty w tamtym czasie, a teraz udaje, że nic nie wie, On nic nie pamięta, to wszystko działo się poza nim i On o tym wszystkim pierwszy raz słyszy... Co do postaci takich jak McCarrck czy Degollado to są to po prostu potwory nie ludzie, którzy uczynili sobie z wiary i kościoła maszynkę do spełniania seksualnych fantazji, a także do robienia miliardowych majątków...
Prawdę na temat Dziwisza i to świetny sposób przedstawił jeden z użytkowników Wykopu. Można się pośmiać, a przy tym to sama prawda :) Polecam przeczytać: https://www.wykop.pl/wpis/53444703/wyobrazcie-sobie-byc-takim-dziwiszem-xd-jestes-tak/
0
@IronSanHybrid masz może dostęp do wywiadu ale nie za hajs na TVN24GO? ;)
1
@IronSanHybrid ciekawe co by na to wszystko dzisiaj powiedział Jan Paweł II :)
1
@krissu8 Nie, jak już Ci pisałem co jakiś czas dają powtórkę na TVN24 i TVN24BiS.
2
@Chaoss Ja stawiam hipotezę że do pewnego momentu jednak wiedział o pewnych sprawach bo w głowie mi się nie mieści jakby miał nie wiedzieć. Chłop w pełni sił witalnych i umysłowych. Natomiast od pewnego momentu na pewno wszystko działo się już za Jego plecami a firmował to tylko Dziwisz
2
@Chaoss Też nie do końca chce mi się wierzyć, że On nic nie wiedział i był nieświadomy dzięki szybkim rączkom Dziwisza i Sodano. Idealnie to obrazuje ta Historia opowiadana przez papieża Franciszka o tym, że sam Ratzinger (jako szef kongregacji nauki i wiary) był osobiście u JPII w pewnej sprawie, a ten to ukręcił... Dopiero po wyborze na papieża Ratzinger wyciągnął znów te sprawę i się nią zajął jak należało.
2
@Bykunn też tak uważam. W XXI wieku pewnie zamiast Papieża rządził już Dziwisz i reszta karierowiczów.
0
@IronSanHybrid To ta sytuacja, gdzie na końcu powiedział, że "wygrała druga strona"?
1
@norbi77 Dokładnie tak.