- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1584 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
117
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
12 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1584 Culés
0
550 zgonów, zwycięstwo!
0
@Pogba Niezależnie co rząd zrobi i tak na tę chorobę umrze dokładnie tyle osób.
1
@tobiasson92 Niestety nie jest to prawda, jak szybo się działa to ludzi da sie wyleczyć, oczywiście nie wszystkich. Zobacz na śmiertelność u Niemców.
0
@Pogba A ile zarażonych ?
0
@szymonbarca10 25 tysięcy z kawałkiem
0
@tbas Działa, czyli zamyka ludzi w domach. W Niemczech też poparcie dla rządu zaczyna spadać, a Merkel po ostatnim wywiadzie sojuszników sobie nie zdobyła. Owszem umrze tyle samo, bo taka sama ilość osób tym wirusem się zarazi. Pytanie tylko jakie będą koszty społeczne i gospodarcze żeby rząd doszedł do tej oczywistej konkluzji.
0
@tobiasson92 skad masz te dane ze szwecji? kolejny raz to piszesz, a ja kolejny raz ci napisze, ze gdyby nie te restrykcje to byłoby wiecej zarażeń jednocześnie co jeszcze bardziej obciążyłoby szpitale, według ciebie wszyscy rządzący w europie to idioci tylko ty wiesz lepiej, zrobili zajebisty eksperyment w Anglii i umarło 50 tyś ludzi do tej pory, nie ma czegoś takiego jak odporność stadna.
1
@tobiasson92 Zobacz na statystyki, a później komentuj Niemiecką służbę zdrowia. Politykę zostaw w tym przypadku w spokoju.
2
@NaFazieHitman Dokładnie, a w Szwecji chyba też spore wzrosty, widać że druga fala uderzy w nich z opóźnieniem
1
@ShinobiQWE wczoraj jeden typ mnie przekonywał, że w Szwecji nie ma żadnych wzrostów, tylko portale i telewizje kłamią na ten temat, a ja jestem głupi, bo w to wierzę... Nie ma idealnych rozwiązań, ale puszczenie wszystkiego na żywioł to głupota