- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1452 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
15
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
31
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
5
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1452 Culés
0
René Rast wlasnie wysmial roznice czasowe w quali do F1.Wsumie.Róznica miedzy 1a10 to prawie 10sec.w DTM taka sytuacja nie maiala prawa bytu.
0
@SteuerFreiMoney deszczowe warunki to żaden wyznacznik.
Rast nie dorasta do pięt kierowcom F1.
0
@Chaoss tak??To dziwne ze dostal propozycje od Mercedesa :) https://www.motorsport-magazin.com/dtm/news-267737-exklusiv-mercedes-angebot-audi-rene-rast/
0
@SteuerFreiMoney Mercedes to nie tylko F1.
Zresztą widziałem już jak poczuasz kierowców że za mocno wciskają gaz xd
Nie mamy o czym dyskutować, skoro jesteś mądrzejszy od Najlepszych Kierowców na Świecie.
0
@Chaoss wlasnie chodzi o F1.Toto Wolf go chce.Ale odrzucil,bo jest z Audi zwiazany.
Na poczatku slizgali sie jakby na slikach jezdzili a te opony odprowadzaja 80l wody na sekunde,czyli musieli cos zle robic.
0
@Chaoss Najlepsi kierowcy na Swiecie jezdza w LeMans.Takie moje krotkie zdanie.
0
@Chaoss Der Autobauer aus Stuttgart hat unterschiedliche attraktive Möglichkeiten im Angebot: die Formel 1 samt den Kundenteams Williams und Racing Point in nächsten jahren sollte er Bottas ersetzen.
0
@SteuerFreiMoney no tak w Le Mans. Serii która upadła.
Jeden producent w LMP1, rzeczywiście fajna seria.
Może coś się zmieni w przyszłym sezonie, ale wątpię.
0
@Chaoss teraz tak ale w latach swietnosci??Pordche 919 Hybrid szybsze od F1 na SPA w 2018.Audi,Peugeot.
nastepny sezon bedzie jeszcze przejsciowy.
A jak wejdzie LMPH juz na 100% to bedzie wogole ogien.
Kazdy ma swoje ulubione i tyle.Ja uwielbia dlugodystansowki.Jakby zestawic w dlugodystansowym wyscigu F1 i LMP1 to mi sie wydaje ze F1 by umarla po paru godzinach.
Tez chcialbym zobaczyc czy F1 pokona Porsche 919Hybrid na Nordschleife,poprostu hot lap,ale raczej do tego nie dojdzie bo bolidy F1 boja sie tego toru.
Rekord na Nordschleife
LMP1 szybsze od F1