- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1507 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Arkon
7
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Arden
7
Ale to jest świnia.https://x.com/i/status/2071240209253994929
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1507 Culés
0
Jakie ciekawe motywy w tle, macie na swoich PS4?
Moje nikogo specjalnie pewnie nie zdziwią :)
https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p180x540/125128569_782536842328740_469783155579892908_o.jpg?_nc_cat=102&ccb=2&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=uzoDixVyT2EAX-77CWj&_nc_ht=scontent.fpoz1-1.fna&tp=6&oh=b6bc6def9c3de218904d2f63267ce499&oe=5FD4D4B2
.
https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p180x540/125004242_1685054135009701_8907748447827573692_o.jpg?_nc_cat=106&ccb=2&_nc_sid=1480c5&_nc_ohc=Jy8l9inYLwoAX9l-3PU&_nc_ht=scontent.fpoz1-1.fna&tp=6&oh=ec371f8103bb90d3a5bf1040e13a3607&oe=5FD76C7F
.
https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p180x540/125152756_1685054528342995_2536413585455866133_o.jpg?_nc_cat=107&ccb=2&_nc_sid=1480c5&_nc_ohc=yxzGBx_ylpAAX_cUJag&_nc_ht=scontent.fpoz1-1.fna&tp=6&oh=3ebb7b12c9aaa30a8ac055a6a05a822f&oe=5FD50EDB
.
https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p180x540/124959059_1685054705009644_3354870158796256339_o.jpg?_nc_cat=104&ccb=2&_nc_sid=1480c5&_nc_ohc=AY-XtRxno10AX-ORA2E&_nc_ht=scontent.fpoz1-1.fna&tp=6&oh=6ef5eb21c22bfb86431495e552d2c04f&oe=5FD4EA7C
1
@norbi77 Ja mam z RDR2, fajna muzyczka i grafiki w stylu ROCKSTAR. Mnie się podoba. Wcześniej miałem ze spidermana.
1
@norbi77 Ja mam z Ultimate ninja storm 4 :) Wcześniej miałem z WD2
1
@kuz Ja miałem wcześniej z Wiedźmina 3 (z Geraltem i Ciri), ale dopiero ostatnio odkryłem, że mogę ustawiać własne tło (wstyd, bo konsolę mam już chyba 4 lata) :P
2
@norbi77 Ja mam Elie z TLOU 2 jak siedzi pod drzewem i gra na gitarze :P
1
@tadzik447 Mam też. Obraz się zmienia wraz z porą dnia :)
1
@norbi77
Mam wieska z ciri:>
1
@norbi77 ja dlugo mialem z Wieska. Chyba z 3 lata. Potem RDR2, a teraz Tlou2.
0
@koksik2700 Czyli idziesz za modą i nowościami :)
0
@norbi77 Akurat wedle mnie to po prostu najlepsze gry. Wiedźmin, RDR2 i na trzecim dałbym akurat God of War albo The Last of Us1. Nie licząc na kompa Gothica i Warcrafta III. :)