- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1555 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
111
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Batys
14
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1555 Culés
7
Nikt nie pamięta, że on tam grał #23
Dennis Bergkamp - Inter Mediolan
https://i.pinimg.com/originals/82/a6/ca/82a6cab9bee6a2b167ddb17b46043fba.jpg
Johan Cruijff mówił nie, ale Dennis Bergkamp powiedział tak i przed sezonem 1993/94 podpisał kontrakt w Interem. Rację miał jednak Cruijff, bo liga włoska i Inter zupełnie nie pasowały do profilu Dennisa. Holender nie radził sobie ze specyfiką tej ligi do tego stopnia, że media włoskie robiły sobie z niego kpiny, szczególnie La Repubblica, która zmieniła nazwę sekcji "Osioł tygodnia" na "Bergkamp tygodnia".
Przez dwa lata w Serie A strzelił 11 bramek, skonfliktował się z dziennikarzami i kolegami z drużyny.
Jednak był jeden pozytywny moment czyli wygrany Puchar UEFA w pierwszym sezonie, w którym Bergkamp błyszczał strzelając do tego 8 bramek.
W Mediolanie występował z numerem 10, rozegrał 72 mecze i strzelił 22 bramki.
@Simon_1899 @Colon @BARCA_FOR_EVER
0
@sendesara podobnie z Ibrą w Barcy
1
@sendesara ogladalem ten final
0
@NaFazieHitman przeciez ibra strzelal bramy dopóki nie zostal przesuniety na skrzydlo
1
@sendesara
pierwszy sezon w Interze nie był taki zły, 18/48 dla porównania w Arsenału jego max to było 22 bramki w sezonie,
natomiast drugi sezon w Interze rzeczywiście rozczarowujacy
1
@sendesara Nawet bym nie wpadł na to, że on tam mógł grać :D
0
@lucca87 głównie dzięki Pucharowi UEFA tamten sezon taki był. W Serie A było już gorzej, zresztą jak dla całego Interu, bo zajęli wtedy 13 miejsce, a liga miała 18 zespołów. Ledwo się utrzymali w lidze.
0
@NaFazieHitman To chyba jak ktoś kibicuję od trypletu za kadencji Enrique ;p
0
@SonBarcaGoku no, mam na myśli, że jak komuś mówię o tym to mi nie wierzy, niekoniecznie kibicom Barcy