- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1570 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
52 odpowiedzi
doc
5
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
15
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1570 Culés
0
Bednarek bardzo przypomina mi Lengleta. Solidny stoper z dobrym wyprowadzeniem piłki i tendencją do głupich fauli
3
@Cou7_ley Lenglet co najmniej półka wyżej.
0
@AlexDark00 narazie
1
@Chaoss Nie ma takiego słowa.
1
@Chaoss A no tak, ma 24 lata, młody, perspektywiczny jak Zieliński XD
1
@AlexDark00 Lenglet jest fatalnym obrońcą, to iż taki człowiek jest podstawowym piłkarzem Barcelony przez tyle czasu pokazuje tylko w jakim położeniu kadrowym jest ta drużyna.
1
@Max112 Fatalny to ty jesteś :D A tak serio, jakimś topem nie jest, ale znów nie jest jakimś ogórem. Jakby pomocnicy lepiej bronili i pomagali obrońcom, to nie tracilibyśmy tylu bramek.
0
@AlexDark00 Lenglet popełnia średnio na mecz 3 ''kryminały'', jak dla mnie za dużo jak na Barcelone.
0
@Max112 Kto tam nie popełnia kryminałów? Ty widziałeś co gra Pique i Roberto? Jedynie Alba kryminałów nie robi.
0
@AlexDark00 Roberto obecny sezon na plus, co do Alby to drugi kryminalista w Barcelonie po Lenglecie.
0
@Max112 Ty patrzysz na mecze? Wszystkie gole padają z prawej strony, czyli od Roberto i Pique. Roberto to powinien być rezerwowym Desta.
0
@AlexDark00 Może dlatego, iż nie mamy prawego skrzydła, stąd akcje prawą stroną, nie zmienia to faktu, iż Lenglet zawala przy praktycznie każdej bramce, w meczu z Betisem interwencjami przechodził samego siebie.
0
@Max112 Co ma prawe skrzydło do Prawego obrońcy? Jak już to ŚPD powinien pomagać w obronie. Na prawym skrzydle teraz świetnie gra Dembuś.
0
@AlexDark00 To ma, iż nie ma asekuracji z prawej strony, poza tym po to są środkowi obrońcy, aby nie było tak jak w przypadku Lengleta, iż przegrywa się każdy pojedynek w polu karnym.
0
@Max112 Asekurować powinien ŚPD, a nie PS, PS jest od atakowania, fakt, że może pomagać, ale głównie jest od ataku. Roberto w obronie to parodia i jest pierwszy do wywalenia.
0
@AlexDark00 nie chodziło mi o poziom ;) chciałem powiedzieć że obaj pomimo solidnej gry potrafią sprokurować karnego w bardzo głupi sposób