- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 852 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 852 Culés
3
Powiem tak, nie ma się co denerwować na grę Barcy w tym sezonie. Koeman przejął drużynę w rozsypce, po "rewolucji". Nie dostal zawodników których chcial, Messi jest bez formy i ma w ekipie pilkarza, który bez względu na umiejętności nie powinien grac w Barcelonie czyt. Griezmann. Trener ma do dyspozycji takich zawodników i jakoś musi to układać bo przecież nie posadzi transfer za 120mln na ławce. To wszystko to błędne decyzje poprzedniego zarządu. Messi jest juz glowa i w innym klubie i jest wiadome ze po sezonie odejdzie. Tak się nie da grac. Trzeba Koemanowi dać czas budować drużynę juz bez Messiego, Pique czy Busquetsa. Na spokojnie.
Niektórzy sa w gorącej wodzie kąpani i wydaje im się ze gra odrazu zaskoczy ale niestety tak się nie da. Nie z takim bajzlem jaki Koeman zastał. Drużyna tez uczy się nowego ustawienia i automatyzmów w tymże ustawieniu.
Plusy tej sytuacji są takie ze młodzież dostanie szanse i wtedy zobaczymy kto z Barcy B nadaje się do gry w pierwszym składzie, bo tak jest ona chwalona ale perełek tam nie widać. Dostaną Ci zawodnicy okazje się wykazać.
Szanowni koledzy trochę pokory i cierpliwości, ta Drużyna jeszcze nas zachwyci.
1
@alianta2 ja go proszę tylko o jedno. Posadzenie Messiego na ławce na 5 spotkań... Jak dalej będzie padaka to zamykam się i nie oglądam reszty sezonu
0
@alianta2 co jeżeli to ustawienie to porażka i Koeman będzie się upierał przy nim do końca myśląc, że w końcu zadziała?
0
@Avatarr Tez tak może być, nie mowie ze mamy ślepo patrzeć na to co robi Koeman i nic nie robić. Ale jeśli jest to jego pomysł na grę, zaufajmy mu, dopiero przyszedł. Niech nawet gra 1 sezon w tym ustawieniu, jeśli potem gra będzie wyglądała źle no to można go negować.
0
@alianta2 oczywiście, że tak.