- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 774 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 774 Culés
2
Zauważcie, że wiele cenionych postaci piłki od wczoraj piszę, że to Maradona, a nie Messi czy Ronaldo był najlepszy w historii...
Może w tym jest wiele sentymentu, a może wspomnienia Mundialu z 1986? Tego nie powtórzył i śmiem twierdzić nie powtórzy już nikt. Nie wspominając co zrobił z Neapolem w erze piekielnie silnego Milanu. Coś jakby Ronaldo 10 lat temu w czasach potężnej Barcelony poszedł hmm do Valencii i wyrwał dwa mistrzostwa heh :)
Chociaż nie mamy prawa nie docenić, że era dwóch kosmitów naszej ery trwa już blisko 15 lat, to musi przeważyć nad wszystkim, bo 15 zawsze będzie większe od 5 czy 6.
1
@MESSIah16 po prostu piłkarsko od Messiego był lepszy i każdy, kto miał okazję go oglądać to wie. Messi za to był na niesamowitym poziomie dużo dłużej.
1
@Guffi XD! Porównywanie piłkarsko piłkarzy sprzed 40 lat. Przciez taki Ronaldo to by wtedy pewnie z 5 mundiali sam wygrał
3
@Guffi dlaczego teraz praktycznie nie ma piłkarza który sam wygra mecz, minie polowe boiska i strzeli bramkę? Bo teraz każdy piłkarz jest szybki,silny i od razu by takie Diego dogonił i go swoimi warunkami załatwił, ze sędzia nawet by faulu nie zagwizdał. Wyobraź sobie że taki Gortezka biega przy Diego
1
@Cvzx też nie wiadomo jakby się rozwinął gdyby urodził się później i później rozwijał. Czy nie ma piłkarzy którzy w pojedynkę wygrywają mecze? Bardzo długo właśnie Ronaldo i Messi byli w stanie. Pokłóciłbym się czy gdyby Messi na boisku miał mentalność Maradony to nie byłby w stanie sam wygrywać masy meczów. Jakby nie patrzeć to w 2014 prawie powtórzy wyczyn Maradony i w pojedynkę zaważył o losach mistrzostwa świata.