- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1101 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1101 Culés
1
Jak ktoś mysli, że Neymar chce powrotu do Barcelony to jest człowiekiem wielkiej wiary, mało inteligentnym, ale wiary wielkiej :D chce Messiego w PSG to oczywiste.
0
@Ghotti Oczywiście, że tak, panie inteligentny. Ba! Świadczy o tym również fakt, że specjalnie przedłużył ostatnio znów kontrakt z PSG, aby móc grać z Leo jak najdłużej.
3
@LuisSalvano świadczy o tym fakt że powiedział " pozwolę grać Leo na mojej pozycji " :)
0
@LuisSalvano póki co to bardziej prawdopodobne jest, że Messi przejdzie na emeryturę do Paryża, niż Neymar do Barcelony. To Messi za 4 tygodnie może podpisać kontrakt z kim chce, a nie Neymar.
1
@LuisSalvano
To Neymar chciał rozwiązać kontrakt w zeszłym roku.
To Neymar wysłał FAX o rozwiązanie kontraktu
To Neymar ma pól roku ważnego kontraktu.
oh wait ...
0
@ksobi proste.......
0
@Ghotti To Neymar chciał pozbyć się prezydenta klubu. Oh wait...
1
@LuisSalvano xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD gdzie tak było powiedziane?
No dobra, swój świat swoje zabawki widzę nadal są grane.
0
@ksobi Po pierwsze, trzeba sprawdzić jego wypowiedź w oryginale (czasem tłumaczenia bywają koślawe), po drugie mógł to powiedzieć żartobliwie.
0
@LuisSalvano tak jak mógł powiedzieć żartobliwie, że chce zagrać z Messim @.@
0
@LuisSalvano Neymar jeszcze nic nie przedłużył
0
@Matelel Wiem, to było ironicznie ;)