La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1395 Culés

9

Kibic Barcy chce rewolucji chociażby z poświęceniem jednego sezonu. Dostaje to, ale jednak trzeba wygrać wszystko, bo inaczej wszyscy do zwolnienia. Tak się kibic staje memem jak kiedyś w Realu.

5

@arasz1819 Rewolucja w której ciągle Busi gra, którego już tu od roku nie powinno być. Super rewolucja :D

2

@arasz1819 Coś w tym jest że cierpliwość to nie jest cecha którą wszyscy posiadają. Ten sezon powinien być takim na przeczekanie.

0

@arasz1819 Może i tak,ale chcemy być chociaż walczyli z całych sił a nie dawali dupy .

0

@Encore Jasne,ale z drugiej strony...Gdzie ambicja?

0

@FCBKUBANO A czego tu się spodziewać po drużynie wypalonej w której jest Messi, który na siłę został? Ambicja? Oni dostali 4 miechy temu w cymbał 8-2 i są już tak Wypaleni, że tu nie ma już chyba czegoś takiego jak chęci i ambicja.

2

@arasz1819 mają 14 pkt w 10 meczach o jakiej chęci wygrania wszystkiego piszesz. Po drugie ja rewolucji nie widzę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?