- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 778 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 778 Culés
9
Patrzę na ta sytuacje z Demba Ba, i ten ziomek wyglada jak z Londyńskiego gangu co codziennie chodzi z nożem po mieście :D Żenada, gość płacze ze powiedział black. Ten swiat jest chory.
3
@ObiektywnyKibic121 No właśnie na tym to polega, że ludzie nie chcą żeby ktoś ich wyróżniał na podstawie koloru skóry. Nie wszyscy mamy takie same doświadczenia, ale rozumiem że ten temat jest trudny dla Polaków gdzie właściwie takie problemy nigdy nie występowały.
0
@ObiektywnyKibic121 z drugiej strony czy jakby sędzia miał określić o kogo chodzi z „białych” użyłby określenia ten biały koleś? Trzeba wychodzić z założenia, ze jeśli nie chcą być tak nazywani to ich tak nie nazywajmy. Chyba każdy ma prawo do swoich preferencji, to, że przez lata nikt na to nie zwracał uwagi nie znaczy, że zainteresowanym się to podobało. Jeśli czarnoskóry wymyśliłby sobie, że będzie na mnie mówił śmietanka mam prawo protestować.
0
@ObiektywnyKibic121 takie zachowania należy piętnować, już samo to jak stereotypowo wypowiadasz się o Demba Ba jest godne pożałowania
0
@FCBpipsiuuu
Ja się wychowałem w Anglii, chodziłem do szkoły z czarnoskórymi, grałem w piłkę z czarnoskórymi, i każdy człowiek który ma mozg i nie ma kija w dupie, powie Ci ze w dzisiejszych czasach nie ma takiego czegoś jak rasizm. Najśmieszniejsze jest to ze każdy czarnoskóry z czarnoskórym w Anglii wita się słowami „my nigg**” a jak jak już ktoś powie słowo black to jest wielki problem. Swiat jest chory, a będzie jeszcze gorzej.
0
@Przemo91
Godne pozalowanie? A co mam żałować, ze na obrzeżach Londynu jak jest ciemno to ludzie się boja z domu wyjść żeby ich 10 czarnoskórych z gangu nie okradło? Szanujmy się, Czarnoskórzy i biali maja takie same prawa, a nikt nie mowi ze biali są traktowani gorzej.