- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1645 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
CLS63AMG
15
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
doc
5
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1645 Culés
9
SN USA odrzuca pozew GA Texasu (przeciw króremu równolegle toczy się śledztwo a pozew mógł być próbą wybłagania u DT ułaskawienia). SN, w którym sześciu sędziów to konserwatyści, a pięciu - nadal większość - to ultra konserwatyści. Trójkę z nich powołał sam Trump. To co, oni też skorumpowani i fałszowali głosy?
2
@iFrontier Myślę, że zaraz pojawią się filmy z żółtymi napisami, że ci sędziowie to masoni/Żydzi/reptilianie/komuniści/lewaki/słudzy Sorosa (wybierz jedno).
2
@Hosh Mam wrażenie, że gdyby cała dziewiątka sędziów w SN była powołana osobiście przez Trumpa i podpisała klauzule pełnego poparcia dla Donalda to i tak powstałyby teorie, że to podwójni agenci zdegenerowanych demokratów. Cóż to za świat z tymi fake newsami i teoriami spiskowymi ech
0
@iFrontier Fake newsy, fake newsami.
Obie strony je tworzą.
Dzisiaj rzetelnego dziennikarstwa praktycznie już nie ma.
U nas masz to samo przecież. Ani TVP, ani TVN, ani Polsat (główne stacje co by nie mówić) nie potrafią rzetelnie przedstawić sytuacji w kraju...
No, a w USA masz to samo, tylko stacji więcej. Liczą się słupki i tyle.
Jak są dowody, to się je pokazuje, a nie o nich gada. Taka prawda.
Ale wybory fajne. Emocje były, show było.
Dla nas i tak bez znaczenia kto tam będzie bekon w białym domu wcinał :)
1
@iFrontier a jeszcze pare dni temu były tu głosy ze lewackie media milczą i nie chcą rozmawiać o fałszerstwie, ciekawe czemu ci inteligenci z prawej strony teraz milczą xD
0
@Przemo91 Bo jakbyś doczytał to SN nie zdecydował, że fałszerstwa nie było tylko o tym, że Texas nie może podać innych stanów do sądu w tej konkretnej sprawie.