- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1469 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Deviler
1
Lubicie napoje bez cukru?
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1469 Culés
11
Gościa nie trawię(Ramosa) ale trzeba mu oddać że jest genialnym Kapitanem I też super obrońca, cała moc realu, czy to teraz w ostatnich meczach, czy na koniec tamtego sezonu co każdy mecz wygrywali 1:0, czy 3 ligi mistrzów pod rząd. To zasługa Obrony, widać było jak ostatnio ramos odpadł jak wyglądała ta obrona. Więc czapki z głów bo choć go nie trawię to na przestrzeni ostatnich 10 lat to napewno najlepszy obrońca świata.
2
@natanvip Szanuje. Czytałem tez tu wpisy o tym ze Ramos jest słabym obrońca i oprocz kilku bramek z główki i karniaków jest średni :D
1
@zmiter912576
Większości każdej ze stron takich jak ta czy to Barcy czy Realu zawsze brak obiektywizmu wobec rywala. Tak samo zawsze podziały między Messiego A Ronaldo, fakt jest natomiast taki że Ramos jest genialnym obrońca, A jeszcze lepszym Wodzem , przy nim każdy gra na wyższym poziomie.
0
@natanvip No ma też swoje mroczne oblicze jako kapitan ale tak widać jego wpływ na drużynę.
@zmiter912576 No jeśli ktoś go nazywa słabym obrońcą to szkoda dyskutować, ale moim zdaniem te gole które strzelił w ilości ogromnej wpływają na odbiór jego klasy piłkarskiej, bo wielokrotnie we wszelakich rankingach to te gole go tam plasowały mimo średniej dyspozycji.
0
@Gall Ale tak jak @natanvip wspomnial, ze pod wodza Ramosa naprawde caly zespół gra lepiej. A na to ludzie chyba najmniej patrzą. Krótko kończąc, gosciu jest Legendarny ;D