- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1694 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
108
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1694 Culés
32
Powodzonka dziś! Im szybciej hiszpańska piłka wróci na top jako całość tym lepiej dla każdego klubu.
7
@Masti_Real_Madryt mejk spanisz futbol grejt egen
1
@Masti_Real_Madryt Dzięki. Fajnie gdyby poziom ligi hiszpańskiej się podniósł. Nie mówię żeby obrazu było na poziomie premier league ale choć trochę zbliżona.
1
@Kgorecki2500 w sumie to gdyby spojrzeć tylko na wyniki w LM i LE to hiszpańska od angielskiej nie odstaje.
0
@Dankhog Czy ja wiem? City dawno pewne wyjście. Lpool to samo, Chelsea to samo. United to kretyni bo mieli mega trudna grupę a izi mogło wyjść z 1. A Hiszpania? Sevilla i Barca wyszły pewnie ale gra.. Było do dupy Real pomimo wygrania grupy grał szajs. Spieli się tylko na inter i na borsusie. Atletico też do ostatniej kolejki walczyło. Bayern im pokazał co jest 5.
0
@Dankhog Swoją drogą Bayern mnie zawsze ciekawił zawsze są na topie od wielu lat pomimo dość cienkiej ligi. Jasne jest Borussia jest ostatnio Lipsk czasem jakieś Leverkusen czy coś tam zagra lepiej ale generalnie jak przychodzi walka o mistrza to te wszystkie drużyny TK się po czole kopia.
0
@Masti_Real_Madryt moim zdaniem gdyby stereotypowy Janusz oglądający 1 mecz na miesiąc (głównie Lm / le, reprezentacje) miał odpowiedzieć która liga jest mocniejsza to wskazałby Hiszpańska gdyż Hiszpanie od lat osiągają w Europie lepsze wyniki, chociazby niby mocarne Liv zostało wyeliminowany w poprzednim sezonie przez Atletico.
Wiec można stwierdzić ze liga angielska jest bardziej konkurencyjna, ciekawsza, żywsza. Z tym mogę się zgodzić, jednak jeżeli chodzi o poziom druzyn to myśle ze jest on podobny zas argument którym się posłużę jest ten iż 4-7 drużyna ligi hiszpańskiej (mając na uwadze kilka ostatnich sezonów) Sevilla regularnie wygrywa LE.