- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1341 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
69 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
clyde
8
https://zapodaj.net/plik-Jl3iBFqwZPTo by było na tyle jeśli chodzi o moje postanowienia i... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1341 Culés
4
Republikanie w Pensylwanii wysyłają swoje głosy elektorskie na Trumpa. Będą więc dwa zestawy głosów z tego stanu.
https://x.com/PAGOP/status/1338540581098807298
Update: Georgia tak samo, bardzo wazne wiadomości z perspektywy wyborów.
0
@barcelonaLM a to ciekawe. Czyli ile elektorów więcej na Trampka? :D
2
@MesQueUnClub96 W Pensylwanii 20 głosów, ale tylko jeden zestaw może byc brany pod uwagę i decyzja który, będzie podjęta 6 stycznia w Kongresie. Nie znam na tyle jeszcze procesu wyborczego kto będzie wybierał głosy z Pensylwanii.
0
@barcelonaLM w sensie ile tam jest republikańskich elektorów?
1
@barcelonaLM Mike Pence
1
@NaFazieHitman o kurde XD pozdro.
1
@MesQueUnClub96 No 20 na Trumpa zagłosowało, ale też inna 20tka na Bidena :)
@NaFazieHitman słyszałem o tej wersji że prezydent Senatu czyli Pence może wybierać elektorów w takich sytuacjach, ale z tego co wiem to sami Amerykanie nie są pewni tej wersji
2
@MesQueUnClub96 Nie nastawialbym sie jednak na to, że dojdzie do tego. Oni mają dowód na papierze, że maszyny przewaliły głosy i że sędziowie są zastraszani śmiercią rodzin. Trump albo wprowadzi stan wyjątkowy, albo odda prezydenturę. Ja czekam na to:
Oczekujący raport DNI Ratcliffe'a: „Zamierza zaskoczyć każdego obywatela kraju”: dyrektor wywiadu John Ratcliffe powiedział, że może nie być administracji Joe Bidena. https://t.co/svaBDSgMaw https://t.co/mqGqF4cE2t
https://x.com/PamelaGeller/status/1338499257418969088
0
@barcelonaLM czyli może przejść 20 głosów elektorskich z Bidena na Trumpa?
1
@MesQueUnClub96 Tak
0
@barcelonaLM ale patola w tej Ameryce.
1
@barcelonaLM Zweryfikuj to bo dementują twoją tezę, nie ma takiej możliwości żeby wysłali 2 pakiety
0
@NaFazieHitman No przecież masz oficjalne pismo Republikanów... Poza tym powołali się na "precedens" z wyborów w 1960 roku
0
@barcelonaLM https://x.com/kylenabecker/status/1338546047614935048
0
@NaFazieHitman czyli? XD
1
@MesQueUnClub96 w Georgii nominowani elektorów dla Trumpa
1
@NaFazieHitman gurde
1
@MesQueUnClub96 cyrk haha przegral tam
1
@barcelonaLM Tyle jest newsów, że nie wiadomo jak jest na prawdę. Moze ktoś ogarnięty wytłumaczyć sytuację?
2
@Karzel Naprawdę jest tak, że zrobiono dochodzenie kryminalistyczne na maszynach do liczenia głosów i udowodniono, że przemieniły wyniki.
Jest to oficjalna informacja. (maszyny były używane w 42 hrabstwach)
https://x.com/NatyLiy/status/1338542531819102208
A dzisiaj jest dzień głosowania elektorów i urzędy poszczególnych stanów wysyłają swoich ludzi pokolei (musi się uzbierać 270) i tutaj się zaczyna cyrk bo dwa przegrane stany wysyłają ludzi i na Trumpa i na Bidena