- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1388 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
122
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
10
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1388 Culés
8
https://x.com/ElKasztan/status/1338935651606147074
I tak to jest w tym PL :D
2
@DonMatteo901 Chealsea nie wygrała w tym sezonie z żadnym zespołem z TOP10
0
@Zoker @DonMatteo901 Ale Chelsea awansowała bez problemu w CL. Do tego Ole dostał kilku piłkarzy których chciał już zeszłym sezonie. Frank dopiero w tym bo mieli bana. Ciężej jest wpasować pilkarzy w tak krótki okres i to tylu na raz.
2
@PatrykBarca No, w grupie z Sevilla, 8 w swojej lidze Rennes i 8 w swojej lidze Krasnodarem.
Prawda jest taka, ze ten sezon jest zakręcony i brak awansu może być rozczarowaniem, ale nie powinien być decydujący w kontekście wyrzucania Solskaera.
0
@Beztroskii Tak czy siak powinni to wyrzucić. Gość siedzi już tam ponad 2 pełne sezony. Dostał zawodników których chciał za grube miliony. A wyników brak , poprawy stylu gry brak . I najgorsze że nie widać żadnych postępów. Gość myślał że będzie drugim Fergusonem ale życie go zweryfikowalo.
0
@PatrykBarca No nie wiem, cały czas chce skrzydłowego, a nic nie dostał.
Ale zgadzam się, że jest słaby. Mou z gorszym składem zrobił 2 miejsce w lidze i wygrał LE.
0
@DonMatteo901 Dostał w pierwszym sezonie podobno wilki talent Jamesa. Którego sam chciał. Do tego SO , 2 bocznych, 2 pomocników, jednego ofensywnego , napastnika. To mało?
0
@PatrykBarca Nie wiem, czy dużo, czy mało, ale na prawym skrzydle nie ma kto grać, dlatego chcieli Sancho. A środek obrony dalej jest przeciętny mimo transferów.
0
@DonMatteo901 To fakt ale wlasnie 2 transfery, prawe skrzydlo i jeden solidny stoper i naprawde tam jest fajna paczka, jest z czego budowac. Mi sie cos wydaje ze o ile Zidane zostanie w Realu to Pochettino po sezonie obejmie wlasnie United.
0
@DonMatteo901 To kogo to wina? Dostał zawodników których chciał. Maguaire kosztował fortunę, równie dobrze mógł kupić 2 innych. Dostał wszystkich prócz jednego Sancho. Zawodnika do każdej formacji. Nikt mi nie wmowi że jakby był Sancho to nagle wszyscy grali by lepiej...
0
@PatrykBarca Ale zrozum, że ja go też uważam za słabego trenera i nie usprawiedliwiam wyników, więc co ty do mnie w ogóle piszesz :D