- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1707 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
3
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
12
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1707 Culés
6
Kamil Stoch oddaje naprawdę bardzo solidne skoki (zwłaszcza te dziś), które mogą dawać mu nawet podium, ale chyba brakuje mu luzu.
Zgodzicie się?
@pawelfcb2010 @Alcazar @Triv44 @tadzik447 @MesQueUnClub96 @Kubox
2
@NeroTFP Myślę, że jak wygra jakiś konkurs, to później samo to jakoś poleci. Oby jutro był przynajmniej na podium.
2
@NeroTFP Naszym chłopakom brakuje luzu? ;)
Dwa skoki treningowe zdecydowanie na poziomie podium. W kwalifikacjach czegoś zabraklo. Chyba faktycznie niepotrzebnie narzuca na siebie jakąś presję, bo najgorsze skoki oddaje w tym sezonie w pierwszych seriach. Tak było w Ruce, tak było i indywidualnie i w drużynówce w Planicy.
2
@NeroTFP Może po MŚwL trochę zeszło już z niego ciśnienie, w końcu jedna główna impreza już za nim, w dodatku ta na którą zapewne najbardziej się nastawiał - teraz może popuścić hamulec i skoczyć w konkursie na większym luzie. Przydałby mu się taki jeden konkurs z dwoma gestami radości po udanych skokach, może wtedy uwierzy w to, że nadal jest w stanie rywalizować na najwyższym poziomie, co notorycznie udowadnia w seriach treningowych.
0
@pawelfcb2010 Bo Stoch nie uczył się od czarnych. :)
0
@NeroTFP co by nie mówić, najlepsze lata ma już za sobą, ja widzę u niego problem z pozycją najazdowa i prędkości na progu, wiadomo nigdy nie był w tym najlepszy, ale teraz jest spory problem, wciąż jest świetnym stylista, ale lata lecą, mimo że to uwielbiam, to mam nadzieję że zakończy karierę w formie a nie rozmieniał się na drobne jak np Amman.