- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1427 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Eklerek
4
Vinicius powinien być na czele z Messim, okradli przyjemnego Brazolahttps://x.com/i/status/20699369... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1427 Culés
4
Od lipca będziemy mieli na PO Emersona, więc może wtedy damy Roberto na DP obok De Jonga, a Pjanić i Busi w rezerwie? Dla mnie byłoby ok. Licząc też Erica Garcíę jako naszego zawodnika, w obronie będzie 10 osób na 4 pozycje. Wygląda na to, że jakieś poważniejsze roszady przydadzą się tylko w ataku - Braithwaite może być rezerwową 9-tką, na 10 mamy albo Leo i Pedriego, albo Pedriego i Griezmanna, więc trzeba opchnąć Coutinho. Skrzydła to LS Fati, PS Dembélé, jako zmiennicy Konrad i Trincão (oby coś się ruszyło do lipca).
Podsumowując, jedyny zawodnik, którego brakuje to crack na N⁰9. Możemy spokojnie sprzedać Umtitiego i Minguezę, Aleñę i Coutinho oraz zastanowić się co do Puiga - dla mnie to geniusz i powinien być w once de gala, ale 4-2-3-1 u Koemana chyba sobie nie pogra...
3
@mr_robot mam nadzieje, ze od lipca w klubie nie będzie ani Griezmanna ani Coutinho
0
@mr_robot Braita to trzeba pożegnać, lubie go ale nawet na rezerwie być nie może.
0
@mr_robot No Roberto nigdy jakoś nie przekonywał w pomocy własnie dlatego wylądował na PO i kilku innych pozycjach, zawsze go ceniłem i uważałem za pożytecznego, tylko ta pensja. Można spróbować jak nie wyjdzie to trzeba poważnie renegocjować kontrakt a może i pożegnać.
0
@mr_robot Emerson odejdzie za 30-20
0
@Gall wylądował na Po i głównie na Po bo grał tam bardzo dobrze, tak mówił Enrique
0
@Kondziubarca Ale musimy mieć rezerwową 9-tkę a La Masia takich nie produkuje, masz jakąś inną propozycję, najlepiej za darmo? Martin jest jaki jest, ale z 5 goli na sezon pewnie daje.
0
@itmustbejoke Jeśli Messi też odejdzie, to kto będzie zmiennikiem Pedriego? Riqui? Collado?
0
@jeyx77x No ok ale gdzie miał grać jedynymi opcjami tj słabiej obsadzonymi pozycjami to ŚO i LS na innych był za slaby na konkurencję.