- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1674 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1674 Culés
10
Trudno będzie sprowadzić "9" w zimowym okienku transferowym, np kogoś takiego jak Memphis Depay. Po pierwsze nic nie zostanie ogłoszone, dopóki nie przyjdzie nowy prezydent i również Barcelona musi kogoś sprzedać by zyskać fundusze. [SER Cataluyna]
5
@BarcaInfo Ja bym w tym okienku dał sobie spokój, poczekać do letniego, spróbować sprzedać kilku zbędnych zawodników i na podstawie zgromadzonych funduszy szukać wzmocnień.
6
@BarcaInfo No ale ponoć 5 mln ojro to są smieszne pieniądze, co nie @LuisSalvano ? ;)))
3
@BarcaInfo Depay to nie "9"
0
@BarcaInfo bye bye Griezmann
0
@BarcaInfo Już w letnim okienku było mówione, że trzeba kogoś sprzedać żeby były fundusze po czym te fundusze zniknęły i trzeba znowu kogoś sprzedać.
1
@Comentateiro Na bezrybiu i Braithwaite 9 ;)
0
@BarcaInfo bez sprowadzenia 9 równie dobrze można powiedzieć "bye bye" TOP 3, a być może i Lidze Mistrzów. Pozostaje grabież osobistych funduszy Bartomeu i sprzedanie Griezmanna.
1
@MesQueUnClub_87 tylko ze z tyłu glowy trzeba nadal miec to ze pilkarze obnizyli swoje pensje tymczasowo i trzeba im to bedzie predzej czy pozniej oddac
0
@FCB24 ciekawe ile teraz glizdeman może być warty
1
@BarcaInfo
Nie będzie problemu, wystarczy opchnąć Firpo, który nie jest nam potrzebny.
Podobno ma już parę ofert, jeżeli odejdzie Depay przyjdzie.
Kwota 5 mil. to kwota śmiesznie mała, jak w zimie go nie kupimy, to ktoś nam go wykupi, bo cena promocyjna. Lepiej byśmy znów w czarne d. nie byli.
0
@Bobo25 Ten news co tydzień się pojawia. Poza tym, nikt nie powiedział, że nikogo zima nie sprzedamy. I tak, 5 baniek to grosze za takiego zawodnika :)
1
@monsterrize Niestety, ale niektórym nie przetłumaczysz :D Nadal będą mówić, że Depay jest niepotrzebny, albo, że 5 milionów za niego to horrendalna kwota.