- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1680 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
95
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1680 Culés
0
Ronaldinho, Ronaldo Nazario, Maradona, Rivaldo i paru innych piłkarzy, byli wybitni lecz jak dla mnie wyżej trzeba cenić CR7 i Messiego od nich którzy dosłownie cała karierę są w genialnej formie i jak dla mnie to trzeba bardzieć cenić niż taki prime Ronaldinho który trwał bardzo krótki teraz czekam na hejt.
0
@Herato nie bylo nigdy gosci, ktorzy przez ponad 10lat utrzymywali taki poziom gdzie podani wyzej zawodnicy w swoim krotkim prime nie wykrecali nawet podobnych liczb. Amen.
2
@Herato to jest Twoje zdanie, szanuje :) dla mnie jednak Ronaldinho najlepszy :)
1
@Herato Jaki hejt? To co mówisz to jest prawda i żadne sympatię do zawodników nie przysłonią tego. Wszyscy wymienieni zawodnicy w wieku 33-35 już nie byli światową Topką Ronaldo i Ronaldinho dużo wcześniej zeszli z tego poziomu, a Messi i Ronaldo dalej są w TOP.
0
@Herato Jaki hejt? Przecież Twoje zdanie podziela pewnie 80% użytkowników tej strony.
0
@Herato ciężko porównywać Ronaldinho, Messiego i CR7. Ronaldinho to czysty talent, sambą z piłka, Messi to talent i praca, a CR7 to w wiekszosci niewyobrażalna ilość pracy. Wszyscy są wybitni, jeden przez dar i narodowość a inny przez prace ;)
0
@Herato Moim zdaniem nawet neymar jest lepszy od ronaldinho i grubego ronaldo także to jest dopiero kontrowersyjna opinia :p
Ronaldo nie widziałem w akcji natomiast Ronaldinho oglądałem w momencie w którym był już po swoim primie . Z Neymarem jestem na bieżąco i uważam ,że nawet na highlajtsach wypada lepiej od dwójki starszych brazylijczykow xd