- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1377 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
12
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
52 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
40 odpowiedzi
turhiay
6
A to ciekawe. Fede Valverde i kolejny konflikt w szatni (tym razem Urugwaju)Przypadek?https://x.com/... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1377 Culés
5
Hmm, ja bym was nigdy nie zostawił, bo mi jakiś no-life coś pocisnął, wiecie pewnie sami, ze w niejednej "wojnie" brałem udział na ten stronie, jednak lubię ją najbardziej ze wszystkich, bo można pogadać w lepszej lub gorszej atmosferze. Pamiętam wielu ludzi, którzy naprawdę mieli coś do powiedzenia. Przeżyłem również trolli, którzy potrafili podgrzać wielu użytkowników, a ja nie mogłem się przestać śmiać, że to znów działa :D
Jedno mogę wam obiecać, jeśli jakimś cudem ta strona pójdzie na dno, to razem ze mną. @MESSIah16 jest z wami od 2012 roku i ma nadzieje zostać długie, długie lata.
Spokojnego wieczoru! ;)
4
@MESSIah16 Jak mnie jeszcze ktoś raz obrazi w internecie, to robię seppuku.
Moje małe serduszko, nie przetrwałoby czegoś takiego.
2
@MESSIah16 pamiętam twój avatar jak zakładałem tu konto :D
1
@MESSIah16 A ja kliknąłem: "zlikwiduj konto @MESSIah16 ". Czyli to nie zadziała?
2
@NaFazieHitman pamiętam, że miałem tak "naładowane" komentarzy, że aż dziwnie się z tym czułem, że nikt nie ma podobnie, jakbym tu siedział 24h/na dobe :D
@Comentateiro mnie nie można usunąć :)
2
@Bartunek Miliony łez wylanych po ciężkich dyskusjach, tyle razy się już schodziło ze stołka z kablem w ręku, trzeba mieć mocną psychikę na LaRambli ^^
1
@MESSIah16 Szkoda.
2
@tristan87 heh, widzę że założyłem to konto raptem z 30/40 dni przed Tobą, widać tutaj mogą przetrwać tylko najmocniejsi :D
0
@MESSIah16 Dokładnie:)