- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1389 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
85 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1389 Culés
7
No to jedziemy z nową historią jednego z najpotężniejszych (wciąż) krajów świata. Obamę lubiłem, Trumpa bardzo nie lubiłem (bufon jakich mało, dlatego tak idealnie pasował do retoryki państwa PiS), zobaczymy jak będzie z Bidenem :)
4
@macio_944 #TeamChiny
#AntyUSA
#hashtag
3
@macio_944 Trump to niezwykle ciekawe osoba, może buffon tak ale na pewno tez mega inteligenty gość z ogromny ego, biznesman z prawdziwego zdarzenia, Jego potrzeba brylowania i postrzegania go jako człowieka sukcesu zaprowadziła go, aż do białego domu, co dla mnie samo w sobie jest fenomenalne, szczególnie przez takiego człowieka który tyle razy w życiu nawalił.
1
@Bartunek #teamXiaomi
11
@macio_944 oby nie pobił Obamy w ilości wojen. No i żeby mniej te dzieci lubił...
1
@Bartunek #TeamPolska
#AntyTuskOpozycjaLewicaLGBTKobietyGórnicyPrzedsiębiorcyPielęgniarkiNauczycieleLekarzeAktorzyCelebryciWOŚPOwsiakIslamMurzyniŻydziInność
#hasztak
2
@macio_944 Nareszcie coś inteligentnego napisałeś, a nie tylko te cyberpranki, czy inne red dedy.
1
@endriuuu2 Myślę, że aż tak bardzo dzieci nie lubi jak co niektóre osoby w polskim episkopacie ;)
2
@Bartunek Dziękuję. Niestety nie mogę powiedzieć tego samego w drugą stronę, ale liczę iż teraz masz godną inspirację.
4
@macio_944 To że ktoś zachowuje się jeszcze gorzej ma być wytłumaczeniem na wątpliwe etycznie zachowanie Bidena?
0
@CatalanDream Haha, oczywiście że nie. Ale Pan Gołota jak na siebie przystało ewidentnie chciał jakąś szpileczkę wbić, więc chciałem odwdzięczyć się czymś podobnym :)