- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2066 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
81 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2066 Culés
1
ZOMO w natarciu na Strajku Kobiet w Warszawie (znowu walą do ludzi gazem na oślep). Transmisja w onet.pl
2
@tobiasson92 ZOMO jest w III RP?
0
@tobiasson92 Czy to nie jest w Warszawie na Mickiewicza (przed domem Kaczyńskiego), bo widziałem tam trochę glin?
0
@Chaoss Niestety PiS zamienił oddziały prewencji w ZOMO. ;)
0
@tomek8756 Nie jestem z Wawy, rondo de Gaulla. ;)
2
@tobiasson92 legalne zgromadzenie?
2
@NaFazieHitman Każde zgromadzenie jest legalne, bo jego źródłem jest Konstytucja ;)
1
@tobiasson92 Zgromadzenia można zakazać jeśli „jego cel narusza wolność pokojowego zgromadzania się, jego odbycie narusza art. 4 (m.in. kiedy uczestnicy posiadają broń, materiały wybuchowe itp.) lub zasady organizowania zgromadzeń albo cel zgromadzenia lub jego odbycie naruszają przepisy karne” Czy ten dym podchodzi pod materiały wybuchowe? xD Gdzie są ekolodzy do cholery :D https://x.com/PatrykSykut/status/1351956125151875072
0
@NaFazieHitman A twoim zdaniem narusza wolność pokojowego gromadzenia się albo uczestnicy naruszają przepisy karne? Poza tym jakoś na marszach zwolenników PiS odpalanie rac policji nie przeszkadza, na protestach rolników również nie przeszkadzało. :)
1
@tobiasson92 dziwnie to przedstawiłeś dlatego się zastanawiam bo tam sie nic nie dzieje takiego jakby pałowali tych ludzi, wygląda na to, że zawineli jakiś zadymiarzy, ale z tymi mandatami to jest posrana akcja będą spisywać i potem odwołania do sądu trzeba robić jprdle xD
0
@NaFazieHitman Znowu gazem walili w ludzi :)
0
@tobiasson92 masz nagranie?
0
@tobiasson92 Zomo bo nikt nie posłuchał prośby Lempart i nie znalazł się żaden odważny z bronią który zabije naczelnika?
0
@tobiasson92 https://x.com/PatrykSykut/status/1351984590076989440