- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1688 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1688 Culés
15
Gdyby dało się coś "odzobaczyć" to byłby to zdecydowanie serial Peaky Blinders, ale tylko po to, żeby znów się nim delektować :D. Osobiście oglądałem 2 razy i polecam serdecznie każdemu, szczególnie z napisami i oryginalnym dźwiękiem, lektor trochę psuje klimat. A jaki jest wasz ulubiony serial?
2
@messi564 Zgadnij :)
1
@messi564 "Lucyfer" bardzo spodobał mi się, ale "Euforia", która kończę oglądać jest również dobra
1
@norbi77 "M jak miłość"?
Xd
0
@norbi77 jeśli chodzi i Avatar to szczerze nie wiem z jakiego to serialu :) albo po prostu nie wyłapałem sceny, a na telefonie jakość wątpliwa
1
@messi564 Świat według Bundych, a potem Peaky Blinders. :D
0
@koksik2700 oj tak, świat według Bundych był po prostu świetny.
2
@messi564 Tak jak u Ciebie top 1 Peaky Plinders i obok The Wire.
0
@tomek8756 Dobry jesteś! :)
Skąd wiedziałeś? :(
1
@messi564 Serial "Spartakus" :)
Uwielbiam i mógłbym go oglądać go na okrągło, szczególnie pierwszy sezon, gdzie gra Andy Whitfield (avatar). Szkoda, że po pierwszym sezonie zmarł na raka :(
Idealny odtwórca głównej roli :(
1
@messi564 Mi się udało dorwać Friday Nights lights po długich poszukiwaniach. Serial na prawdę mocno wciąga :) Polecam miłośnikom filmów o tematyce sportowej ( futbol amerykański)
0
@messi564 Obejrzałem 1 sezon o było to duże rozczarowanie. Ulubiony to Californication. Choć za najlepszy uważam Grę o Tron.
0
@messi564 Peaky Blinders to najlepszy serial w historii i nic tego nie zmieni.
0
@messi564 Ulubiony Boston Legal (nie dla wszystkich) najlepszy BB ale nie jestem wielkim oglądaczem seriali i nie oglądałem wielu klasyków.