- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1046 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
16
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
Safrani
4
Czyli to tak wygląda na tych mistrzostwach.https://zapodaj.net/plik-BQ8oQcT2Ig
14 odpowiedzi
FcPortoFan1999
1
Tak sobie uświadamiam patrząc na powtórki meczów IR Iranu że Oni to wygrywać nie... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1046 Culés
13
Były premier oraz były przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk stał się głównym bohaterem okładki Newsweeka, prowadzonego przez wybitnego dziennikarza Tomasza "The Fox" Lisa, prywatnie wielkiego fana Ricka and Morty'ego. Ogłoszony jest tam wielki plan mający pogodzić opozycje. Lis niczym Clausewitz uknuł przesprytną taktykę, opierającą się na "wszyscy się pogodzimy i będzie fajnie", pod batutą oczywiście obecnego przewodniczącego Europejskiej Partii Ludowej. Niestety tam z tyłu widać uśmiechającego się Hołownię. Czyżby chciał wejść klinem i zniweczyć wiekopomną strategię?
https://i.imgur.com/Bhued3V.jpeg
4
@sebasek99 *Obecnie przewodniczący Europejskiej Partii Ludowej
2
@sebasek99 to będzie paczka wybitnych polityków trzymam kciuki ☺☺
0
@eckov Ta important informejszyn jest później.
0
@sebasek99 Wybitna ekipa. Z taką elitą musi się udać.
0
@sebasek99 co sądzisz o hołowni bo tak wtraciłeś w tekst, że niestety? sądziłem, że trochę poczeka z odkryciem kart i swoim przytulasku do platformy chociaż to było chyba do przewidzenia prawda?
3
@sebasek99 Ludzie którzy przedstawiają Tuska jako jakiegoś zbawcy narodu są oderwani od rzeczywistości
1
@sebasek99 przepraszam, nie zauważyłem
3
@NaFazieHitman Ale to są powidoki Lisa. To nie jest oficjalne ogłoszenie koalicji, ani nawet nieoficjalne, tylko propozycja Tomka. Nie wiem nawet, czy sam Tusk wiedział, że on o nim chciał coś takiego napisać xD
Co do Hołowni, to on raczej zostaje na swoim, chcąc ugrać centrum, ale mu to nie wychodzi, ponieważ już są tarcia wewnątrz. Chociaż może ci od "wszystkie strony mają trochę racji i trochę nie" się może nabiorą na jego partię.