- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1636 Culés
Gorące dyskusje
kacperFCB_
32
@Karol145 widzę, że kolega lewak kultywuje złotą zasadę banteru politycznego "Daj lewakom... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
kodi77
68
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
draxidox
1
Konfederacji się stolik wywrócił i telefonu brak xDhttps://x.com/SzJadczak/status/206906344008624... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1636 Culés
1
Artykuł że Umtiti przekonuje Koemana jest genialny. Chłop zagrał pierwszy raz w podstawie od nie wiadomo kiedy. Zagrał z przeciwnikiem któremu piłka wyraźnie przeszkadzala, zero pressingu, problemy z wymianą 4 podań po ziemi . A i tak w tym meczu się raz poslizgnal i raz źle zagrał po czym przeciwnik miał najlepsza okazję w meczu. Ja rozumiem że na bezrybiu itp, itd ale to jest nieporozumienie.....
3
@PatrykBarca ale tam przecież nawet nie chodzi o jego występy na boisku. Chodzi o dyspozycję fizyczną, samą postawę na treningach i poza nimi. Przeczytałeś w ogóle ten tekst?
0
@PatrykBarca Przecież to jest w interesie klubu żeby takie artykuły się pojawiały i inne kluby wiedziały że żyje i ma się dobrze.
0
@PatrykBarca ale ty zdajesz sobie sprawe ze kazdy sie ma prawo na boisku poslizgnac ? Przeciez tego nie kontrolujesz nawet...
0
@cat_r37 Zgadza się. Ale no chyba chwalenie kogoś że się "stara" na treningach jest co najmniej dziwne. A po samym meczu pojawiło się tyle pochwal , tekstów że wrócił, statystyk. No jak miał zagrać źle jak przeciwnik z piłka nie był na naszej połowie?
0
@Tomek54321 Jeżeli zrobisz za szybko kilka kroków do przodu i potem musisz się wrócić. To jest twój błąd w ustawieniu.
2
@PatrykBarca no dalej nie. Umtiti jest chwalony za progres jaki wykonał. Patrząc na Mingueze i Lengleta w tym sezonie to rywal naprawdę nie musi atakować by zespół stracił bramkę.
Poza tym tak jak wyżej ktoś wspomniał. Trzeba też budować pozytywną aurę wokół Francuza by móc go w końcu sprzedać.